Krepšys Manfrotto Essential M

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB SB-M-E
  2500
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Krepšys per juosmenį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  20.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  24.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  15.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  22.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.0 cm
  Foto skyrius
  17 x 22 x 13 cm
  Svoris
  0.32 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys

 • Lankstus, ilgalaikis ir kompaktiškas. Manfrotto "Essential" serijos krepšys fotoaparatui MB SB-M-E yra puikus kompanionas keliaujantiems fotografams. Nuo šiol patogiai galėsite nešioti savo veidrodinį fotoaparatą ir tris mažus objektyvus. Tai iš dalies priklauso nuo specialiai apdoroto "ripstop" audinio, kuris apsaugo jūsų fotoaparato krepšį nuo drėgmės.
   
  Šis krepšys taip pat idealiai tinka miesto nuotykiams. Jame galite nešti veidrodinį fotoaparatą su ilgo židinio objektyvu, kad būtų užtikrintas saugus ir patogus sprendimas fotografavimui visą parą. Krepšyje, po atvartu yra vidinė kišenė, kurioje galėsite laikyti visas savo atminties korteles, baterijas, UV filtrus ar kitus priedus.
   
  Krepšys taip pat gali būti paverstas juosmens krepšiu ir gali būti naudojamas su nuimamu / reguliuojamu diržu per petį, kad būtų užtikrintas maksimalus krepšio panaudojimo lankstumas. Jūs taip pat galite Patogių išimamų intarpų pagalba, pagrindinį didelį skyrių galima lengvai suformuoti konkretiems jūsų poreikiams.