Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Manhattan Changer-20

 • Krepšys Manfrotto Manhattan Changer-20

  Kodas: MB MN-T-CH-20
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį, Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Krepšio išorės aukštis
  44.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  35.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  14.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  41.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  32.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  12.0 cm
  Foto skyrius
  29 x 20 x 10 cm
  Svoris
  1.24 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Krepšys, fotoaparato įdėklas, lietaus uždanga, diržas per petį
 • Naujoji Manhattan krepšių kolekcija, sumanyta Niujorke įsikūrusio dizainerio, skiriama foto mėgėjams ir pažengusiems fotografams, naudojantiems plačią fotoaparatūros gamą. Šie krepšiai palengvins jūsų intensyvų miestietišką gyvenimą ir padės prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių poreikių ir fotografinių užduočių, Nesvarbu ar tai kasdienis važinėjimas į darbą ir atgal, ar fotosesijos tarp jų, nbesvarbu keliaujate pėsčiomis, dviem ratais arba kitomis transporto priemonėmis, ši kolekcija sukonstruota nepastebimai susilieti su miesto gyvenimu.
   
  Manfrotto Manhattan krepšiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kruopščiai, iki smulkmenų atsižvelgiant į jų estetiką. Serija yra labai funkcionali ir krepšių fotografinė paskirtis be didelių pastangų paverčiama patogia kasdienio naudojimo talpa, kurioje patogiai laikysite visą jums reikalingą dienos įrangą.
   
          
   
  Krepšiuose surasite vietos ir būdų susidėti visus pirmos būtinybės daiktus - įskaitant paminkštintą skyrių medijai, paslėptas kišenes, universalias juostas ir diržus, kuriais pritvirtinsite trikojį, šalmą, striukę ir kitus didelių gabaritų daiktus. Jie taip pat turi naujoviškas trikojų tvirtinimo jungtys, paslėptas už neslidžių atvartatų, skirtų papildomam stabilumui.

  Nauja išimama Manfrotto įdėklų sistema apsaugos jūsų fotografinę įrangą pačioje krepšio širdyje, nesvarbu, kokia varginanti diena jūsų laukia. Stilingi įdėklai prisitvirtina krepšių viduje Velcro juostomis. Kai įdėklas nėra būtinas, jis akimirksniu lengvai išimamas, o foto įranga saugiai lieka jame, kai nenaudojama.

  Nauja Manfrotto Flexy Camera Shell skirtukų sistema jungia savyje bekompromisę įrangos apsaugą ir pritaikymo lankstumą, užtikrinantį kad lengvai susidėsite daugumą šiandienos veidrodinių/sisteminių modelių. Nereikia keisti fotoaparato krepšio, kad tilptų skirtingų tipų fotografinė įranga. Tiesiog suformuokite itin universaliomis pertvaromis įdėklo vidų savo pasirinktam komplektui ir esate pasiruošę eiti - lengvai ir akimirksniu.

  Nauja Manhattan kolekcija yra ne tik funkcionali ir graži: krepšiai yra pagaminti iš tvirto, aukštos kokybės, atsparaus balistinių audinio, turi aukščiausios kokybės užtrauktukus ir traukiklius, kurie nepaisant ilgo naudojimo veiks puikiai lyg nauji. Apatinė krepšių medžiaga akimirksniu nusivalo. Išorinis krepšių audinys yra atstumiantis vandemį, bet komplekte rasite apsauginį gabtą nuo lietaus (dėl viso pikto).
   
   
  Manhattan Changer 20 yra novatoriškas, 3-imis būdais dėvimas krepšys, kuriame tilps profesionalus sisteminis fotoaparatas arba pradinio lygio DSLR kamera su uždėtu 70-200mm F2.8 objektyvu ir 2 papildomais lęšiais. Jis taip pat turi specialų skyrių 15" nešiojamam kompiuteriui ir iPad Apple 9.7 planšetei. Šis krepšys lengvai transformuojasi į kitas krepšių rūšis, kad bet kuriuo metu atitiktų kintančius jūsų poreikius. Jei norite standartinio krešio per petį, tiesiog prie išorinių žiedų pritvirtinkite petnešą. Jei nešate daug svorio ir norite judėti greičiau bei patogiau, tiesiog ištraukite iš nugarinės kišenės petnešas ir  prisekite jas prie žiedų krepšio dugne ir gausite kuprinę! O kai jūs turite būti atsargus ir saugiai bei tvirtai nešti brangią įrangą, ištraukite rankenas iš šoninių kišenių ir pirmyn! Be to šis išmanus miesto krepšys turi visas kišenes, kurių gali prireikti jūsų asmeniniams daiktams.

  Visa kolekcija