Krepšys Manfrotto Noreg 30

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB OL-M-30
  12200
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 9"
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  27.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  40.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  24.5 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  34.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  12.5 cm
  Foto skyrius
  22 x 11 x 19 cm
  Svoris
  1350 g
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Krepšys, vidinis kamreos krepšys, kompiuterio dėklas, uždanga nuo lietaus

 • Stilinga Noreg šeima jungia savyje minimalistines formas bei premium klasės tekstūras, pabrėžiančias esminę Skandinaviško dizaino savybę: daugiafunkcionalumą. Noreg krepšiai pasiruošę lydėti keliautojus į pačius nuostabiausius foto žygius sukurti taip, kad visuomet galėtumete kartu su savimi turėti būtiniausius priedus bei įrangą.
   
  Manfrotto Noreg žiniakrepšis MB OL-M-30 yra puikus, nuostabiai prisitaikantis kompanionas jūsų foto žygiams. Šis universalus žiniakrepšis turi inovatyvią modulinę 2 talių sistemą, kurios dalys gali būti naudojamos ir atskirai. Vidinis kameros krepšys gali būti lengvai išimtas ir naudojamas kaip atskiras krepšys. Ne vieną užtrauktuką turinti priekinė kišenė pasižymi funcionalumu, pvz.: joje telpa piniginė, telefonas, yra netgi po skyrelį vandens buteliams abiejose krepšio pusėse. Krepšyje galite sutalpinti premium klasės sisteminę kamerą su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu bei dviem papildomais objektyvais, atsižvelgiant į jų dydį (arba vieną 70-200 mm f/4 lęšį). Jame tai pat telpa DJI Mavic Pro kartu su priedais. Nešiojamojo kompiuterio skyrius, esantis krepšio nugarinėje pusėje didesniam saugumui, gali būti nuiimtas ir naudojamas kaip atskiras kompiuterio dėklas. Kompiuterio dėkle telpa 15” colių nešiojamasis kompiuteris ir 9,7” colių planšetė. Krepšio priekyje esančiais diržais galite tvirtinti kelioninį stovą.

  Savo stilingai lakonišku dizainu, naujoji Manfrotto Noreg šeima gali tapti puikiu jūsų nuotykiuose kompanjonu. Jų išorinis audinys yra atsparus vandeniui bei sukurtas taip, kad galėtų ištverti net itin blogas oro salygas. Visos medžiagos ir detalės yra atrinktos labai atsakingai. Kamufliažinės tekstūros ir kryžminis dirželių dizainas paverčia jas išskirtinėmis, ir sukuria naują urbanistinį stilių. Kad ir kokią įrangą nusprestumėte pasiimti kartu su savimi Noreg krepšiai kuo puokiausiai tiks jai transportuoti.