Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Street IGR

 • Krepšys Manfrotto Street IGR

  Kodas: MB MS-M-IGR
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį, Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 13"
  Krepšio išorės aukštis
  28.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  37.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  36.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  16.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 17 x 10 cm
  Svoris
  0.95 kg
  Krepšio spalva
  Žalia
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
  Komplektacija
  Krepšys, įdėklas fotoaparatui
 • Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Street serijos krepšys skirtas aktyviems fotografams, norintiems krepšyje be fotoaparato talpinti nešiojamą 13" kompiuterį ir asmeninius daiktus. Fotoaparato įdėklą, kuriame tilps veidrodinis ar sisteminis fotoaparatas galima išimti ir krepšys idealiai tinks kasdieniniam naudojimui. Lengvai pasiekiamose atvirose ir uždarose kišenėlėse puikiai organizuosite smulkių daiktų išdėstymą. Reguliuojamas krepšio diržas per petį yra paminkštintas. Tai leidžia labai patogiai transportuoti įrangą. Krepšio višuje yra užtrauktukas greitai prieigai prie visos įrangos.