Krepšys Manfrotto Street CSC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MS-SB-GR
  4500
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  18.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  26.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  12.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  12.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  24.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.0 cm
  Foto skyrius
  12 x 24 x 10 cm
  Svoris
  0.36 kg
  Krepšio spalva
  Žalia
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
 • Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Manfrotto Street MB MS-SB-GR krepšys talpina sisteminį fotoaparatą, pavyzdžiui Sony A7 arba Fujifilm X-T serijos modelius ir 2-3 objektyvus (priklausomai nuo dydžio) arba bepilotį orlaivį DJI Mavic Pro. Išimamų pertvarų pagalba krepšio vidų galima pritaikyti savo reikmėms. Po viršutiniu atvartu yra dvi mažos kišenėlės atminties kortelėms filtrams ar baterijoms susidėti. Pats viršutinis atvartas slepia didelį skyrių, kuriame tilps jūsų išmanusis telefonas su dideliu ekranu ir piniginė. Krepšio nugarinėje pusėje yra užtrauktuku užsegama kišenė raktams.
   

  Kai krepšys užsegtas, užtrauktukų svirtelės pasislepia už nugaros, arti jūsų kūno ir apsaugo įrangą nuo kišenvagių. Visi išoriniai krepšio audiniai yra padangti hidrofobine danga, atstumiančia vandenį. Paminkštinta, reguliuojama peties petneša ant diržo užtikrina maksimalų dėvėjimo patogumą.


   

 • Alternatyvios prekės