Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Street MB MS-SB-IGR

 • Krepšys Manfrotto Street MB MS-SB-IGR

  Kodas: MB MS-SB-IGR
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Dėklas, Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Krepšio išorės aukštis
  16.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  19.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  12.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  14.5 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  16.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.5 cm
  Foto skyrius
  14 x 16 x 10.5 cm
  Svoris
  0.40 kg
  Krepšio spalva
  Daugiaspalvė
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
  Komplektacija
  Krepšys, diržas nešimui ant peties
 •  

  Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Street serijos krepšelis turi paminkštintą, nuimamą reguliuojamą diržą per petį ir rankeną patogiam transportavimui rankoje. Krepšelis lengvai atsegamas užtauktuku iš priekio. Tai leidžia jums greitai išsiimti fotoįangą. Krepšelyje telpa vidutinio dydžio veidrodinis arba sisteminis fotoaparatas su standartiniu kintamo židinio objektyvu, plius papildomas objektyvas.