Krepšys Manfrotto Windsor M

 • Kodas: MB LF-WN-MM
  7600
  11900 Sutaupykite 4300
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS 

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  33.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  42.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  15.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  28.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  39.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.5 cm
  Foto skyrius
  28 x 39 x12 cm
  Svoris
  0.93 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Natūrali oda, nailonas, sintetiniai audiniai
  Komplektacija
  Krepšys
 •  
  Manfrotto Windsor krepšių dizainas yra įkvėptas britiško kraštovaizdžio ir nuotaikos. Ši įtikinamai stilinga, funkcionali ir šiuolaikiška kolekcija, savo išvaizda, funkcionalumu, įdomiu medžiagų mišiniu su odos ir metalo detalėmis - suvokiami kaip madingi, universalūs krepšiai skirti fotoįrangai ir kasdieniam naudojimui.
   
   
  Vidinė, paminkštinta krepšių forma siūlo optimalią įrangos apsaugą ir galimybę naudoti krepšius kaip kasdienius. Kiekvienas krepšys viduje turi erdvę asmeniniams ir išmaniesiems prietaisams. Visi kolekcijos modeliai sukurti itin patogiam fotografų naudojimui, o fotoįranga lengvai pasiekiama ir visada pasirengusi darbui. Ir nereikia jaudintis dėl oro: visi Windsor krepšiai turi vandenį atstumiantį paviršių.
   

  Manfrotto Windsor krepšys per petį Medium yra skirtas sisteminiams fotoaparatams, bet puikiai tiks ir "veidrodžiams". Tai puikus sprendimas kasdieniam fotografavimui, atitinkantis visus techninius poreikius ir pasižymintis nepriekaištingu stiliumi. MB LF-WN-MM talpina veidrodinį arba sisteminį fotoaparatą su uždėtu 70-200 mm objektyvu, papildomus 2/3 objektyvus ir nešiojamą 15" kompiuterį arba kompaktišką skraidyklę su priedais. Visus asmeninius daiktus saugiai sudėsite vidinėse ir išorinės kišenėse su užtrauktukais. Reguliuojamas diržas per petį ir antpetis teikia papildomą komfortą. Ir jei jums reikia greitai išsitraukti savo fotoaparatą, krepšiai viršuje turi užtrauktuką, suteikiantį sparčiausią, įmanomą kelią pasiekti įrangą neatidarant krepšio.

   
  Elegantiškas krepšio patrauklumas, aukštos klasės medžiagos ir audiniai iš kurių jis pagamintas - bei jų suteikiamas komfortas, paverčia jį patikimu kompanionu bet kokia proga, nepriklausomai nuo to ar keliaujate, ar poilsiaujate.