Krepšys Manfrotto Windsor S

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB LF-WN-MS
  6490
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS 

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 10"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  24.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  34.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  11.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  22.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  32.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.0 cm
  Foto skyrius
  22 x 32 x 9 cm
  Svoris
  0.69 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys, nailonas, natūrali oda
  Komplektacija
  Krepšys
 •  
  Manfrotto Windsor krepšių dizainas yra įkvėptas britiško kraštovaizdžio ir nuotaikos. Ši įtikinamai stilinga, funkcionali ir šiuolaikiška kolekcija, savo išvaizda, funkcionalumu, įdomiu medžiagų mišiniu su odos ir metalo detalėmis - suvokiami kaip madingi, universalūs krepšiai skirti fotoįrangai ir kasdieniam naudojimui.
   
   
  Vidinė, paminkštinta krepšių forma siūlo optimalią įrangos apsaugą ir galimybę naudoti krepšius kaip kasdienius. Kiekvienas krepšys viduje turi erdvę asmeniniams ir išmaniesiems prietaisams. Visi kolekcijos modeliai sukurti itin patogiam fotografų naudojimui, o fotoįranga lengvai pasiekiama ir visada pasirengusi darbui. Ir nereikia jaudintis dėl oro: visi Windsor krepšiai turi vandenį atstumiantį paviršių.

  Manfrotto Windsor krepšys per petį Small yra skirtas sisteminiams fotoaparatams. Tai puikus sprendimas kasdieniam fotografavimui, atitinkantis visus techninius poreikius ir pasižymintis nepriekaištingu stiliumi. Mažajame modelyje MB LF-WN-MS tilps sisteminis fotoaparatas su 24-70 mm objektyvu ir 2 papildomi objektyvai arba kompaktiška skaraidyklė su prioedais kaip DJI Mavic Pro. Krepšys turi skyrelį planšetei. Visus asmeninius daiktus saugiai sudėsite vidinėse ir išorinės kišenėse su užtrauktukais. Reguliuojamas diržas per petį ir antpetis teikia papildomą komfortą. Ir jei jums reikia greitai išsitraukti savo fotoaparatą, krepšiai viršuje turi užtrauktuką, suteikiantį sparčiausią, įmanomą kelią pasiekti įrangą neatidarant krepšio.
   
  Elegantiškas krepšio patrauklumas, aukštos klasės medžiagos ir audiniai iš kurių jis pagamintas - bei jų suteikiamas komfortas, paverčia jį patikimu kompanionu bet kokia proga, nepriklausomai nuo to ar keliaujate, ar poilsiaujate.