Krepšys Manfrotto Windsor Reporter

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB LF-WN-RP
  6900
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 13"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  28.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  39.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  11.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  37.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  8.0 cm
  Foto skyrius
  26 x 37 x 8 cm
  Svoris
  0.65 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Natūrali oda, nailonas, sintetiniai audiniai
  Komplektacija
  Krepšys
 •  
  Manfrotto Windsor krepšių dizainas yra įkvėptas britiško kraštovaizdžio ir nuotaikos. Ši įtikinamai stilinga, funkcionali ir šiuolaikiška kolekcija, savo išvaizda, funkcionalumu, įdomiu medžiagų mišiniu su odos ir metalo detalėmis - suvokiami kaip madingi, universalūs krepšiai skirti fotoįrangai ir kasdieniam naudojimui.
   
   
  Vidinė, paminkštinta krepšių forma siūlo optimalią įrangos apsaugą ir galimybę naudoti krepšius kaip kasdienius. Kiekvienas krepšys viduje turi erdvę asmeniniams ir išmaniesiems prietaisams. Visi kolekcijos modeliai sukurti itin patogiam fotografų naudojimui, o fotoįranga lengvai pasiekiama ir visada pasirengusi darbui. Ir nereikia jaudintis dėl oro: visi Windsor krepšiai turi vandenį atstumiantį paviršių.
   
        
   
  Manfrotto Windsor "Žurnalistinis" krepšys MB LF-WN-RP Reporter per petį suprojektuotas taip, kad fotografinė įranga krepšyje būtų saugi, bet tuo pačiu krepšys išsaugotų nepriekaištingą stilių. Krepšyje telpa vidutinio dydžio veidrodinis fotoaparatas su pritvirtintu 24-70mm objektyvu, papildomas 70-200mm objektyvas ir pora standartinių objektyvų arba kompaktiška skraidyklė, tokia kaip DJI Mavic Pro su priedais. Jei darbotvarkėje nėra fotosesijos, Manfrotto Windsor Reporter taps puikiu kasdieniu krepšiu. Jame yra daug kišenių smulkiems asmeniniams daiktams ir skyrius 13" nešiojamam kompiuteriu. Krepšys turi paslėptą šoninę kišenę vandens buteliui. Dviejų reguliuojamų, natūralios odos dirželių dėka prie krepšio lengvai pritvirtinsite trikojį stovą. Reguliuojamas diržas per petį ir antpetis suteikia papildomą nešimo komfortą.