Krepšys NG Mediterranean MC2350

 • Kodas: NG MC2350
  5900
  8900 Sutaupykite 3000
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 10"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  24.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  22.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  28.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  14.0 cm
  Foto skyrius
  18 x 19 x12 cm
  Svoris
  0.82 kg
  Krepšio spalva
  Mėlyna
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė, natūrali oda
  Komplektacija
  Krepšys, įdėklas fotoaparatui
 •  
   
  The Mediterranean (Viduržemio) fotokrepšių kolekcija yra įkvėpta jūros ir kelionių. Sodriai mėlyna krepšių drobė atspindi Viduržemio jūros mėlio spalvas, o dryžuotas mėlynai baltas krepšių vidus primena jūreivių aprangą. Ochros spalvos odos apdaila suteikia gaivumo ir išskirtinumo pojūtį, praturtinantį visos kolekcijos stilių.

  "Manfrotto Protection System" etiketės krepšių viduje garantuoja, kad jie buvo sukurti ir sukonstruoti naudojant Manfrotto technologijas. Krepšiai turi apsauginę apdailą su vidaus pertvaromis užtikrinančią, jūsų fotografinės įrangos ir kiti elektroninių prietaisų saugumą ir sveikatą. Pertvaros gali būti pašalintos, kad tilptų didesnė  įranga arba paliktos susidėti daugiau smulkių priedų. Raudonomis siūlėmis kiekviename krepšio viduje išskirta labiausiai apsaugota vieta.
   
  Krepšys (NG MC2350) puikiai apsaugos jūsų veidrodinį fotoaparatą, su pritvirtintu objektyvu ir papildomą objektyvą arba blykstę. Mažus priedus, išmanųjį telefoną ir kitus asmeninius daiktus puikiai ir greitai sutalpins gausa mažų kišenėlių. planšetei skirtas atskiras paminkštintas skyrius. Apsauginis kameros įdėklas gali būti atviras greitai prieigai prie fotoaparato arba uždaras (užtraukiant raišteliais) suteikiant papildomą apasaugą kamerai.