Krepšys NG Maditerranean MC2450

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NG MC2450
  7900
  11200 Sutaupykite 3300
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  30.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  37.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  28.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  35.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  14.0 cm
  Foto skyrius
  18 x 19 x12 cm
  Svoris
  1.07 kg
  Krepšio spalva
  Mėlyna
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė, natūrali oda
  Komplektacija
  Krepšys, įdėklas fotoaparatui
 •  
   
  The Mediterranean (Viduržemio) fotokrepšių kolekcija yra įkvėpta jūros ir kelionių. Sodriai mėlyna krepšių drobė atspindi Viduržemio jūros mėlio spalvas, o dryžuotas mėlynai baltas krepšių vidus primena jūreivių aprangą. Ochros spalvos odos apdaila suteikia gaivumo ir išskirtinumo pojūtį, praturtinantį visos kolekcijos stilių.

  "Manfrotto Protection System" etiketės krepšių viduje garantuoja, kad jie buvo sukurti ir sukonstruoti naudojant Manfrotto technologijas. Krepšiai turi apsauginę apdailą su vidaus pertvaromis užtikrinančią, jūsų fotografinės įrangos ir kiti elektroninių prietaisų saugumą ir sveikatą. Pertvaros gali būti pašalintos, kad tilptų didesnė  įranga arba paliktos susidėti daugiau smulkių priedų. Raudonomis siūlėmis kiekviename krepšio viduje išskirta labiausiai apsaugota vieta.
   
  Krepšys (NG MC2450) puikiai apsaugos jūsų veidrodinį fotoaparatą, su pritvirtintu objektyvu ir papildomą objektyvą arba blykstę. Mažus priedus, išmanųjį telefoną ir kitus asmeninius daiktus puikiai ir greitai sutalpins gausa mažų kišenėlių. Nugarinėje krepšio pusėje yra didelė kišenė su užtrauktuku dokumentams ir papildomiems daiktams. 15" kompiuteriui skirtas atskiras paminkštintas skyrius. Apsauginis kameros įdėklas gali būti atviras greitai prieigai prie fotoaparato arba uždaras (užtraukiant raišteliais) suteikiant papildomą apasaugą kamerai.