Krepšys NG Mediterranean 2550

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NG MC2550
  3900
  11500 Sutaupykite 7600
  pasiūlymas galioja iki 2019-05-24
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 10"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Krepšio išorės aukštis
  43.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  37.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  13.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  41.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  34.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 15 x 9 cm
  Svoris
  0.92 kg
  Krepšio spalva
  Mėlyna
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė, natūrali oda
  Komplektacija
  Krepšys, įdėklas fotoaparatui
 •  
   
   
  Mediterranean (Viduržemio) fotokrepšių kolekcija yra įkvėpta jūros ir kelionių. Sodriai mėlyna krepšių drobė atspindi Viduržemio jūros mėlio spalvas, o dryžuotas mėlynai baltas krepšių vidus primena jūreivių aprangą. Ochros spalvos odos apdaila suteikia gaivumo ir išskirtinumo pojūtį, praturtinantį visos kolekcijos stilių.

  "Manfrotto Protection System" etiketės krepšių viduje garantuoja, kad jie buvo sukurti ir sukonstruoti naudojant Manfrotto technologijas. Krepšiai turi apsauginę apdailą su vidaus pertvaromis užtikrinančią, jūsų fotografinės įrangos ir kiti elektroninių prietaisų saugumą ir sveikatą. Pertvaros gali būti pašalintos, kad tilptų didesnė  įranga arba paliktos susidėti daugiau smulkių priedų. Raudonomis siūlėmis kiekviename krepšio viduje išskirta labiausiai apsaugota vieta.
   
  Talpus ir patogus krepšys (NG MC2550) leis nevaržomai keliauti, nereikės galvoti apie asmeninių daiktų apsaugą bei foto ar vaizdo kameros bei smulkių priedų saugumą. Jis puikiai apsaugos jūsų sisteminį ar veidrodinį fotoaparatą, su pritvirtintu objektyvu ir papildomą objektyvą arba blykstę. Mažus priedus, išmanųjį telefoną ir kitus asmeninius daiktus puikiai ir greitai sutalpins gausa smulkių kišenėlių. Planšetę saugiai įdėsite į atskirą paminkštintą skyrių. Apsauginis išimamas kameros įdėklas gali būti atviras greitai prieigai prie fotoaparato arba uždaras (užtraukiant raišteliais), taip suteikiant papildomą apsaugą.