Krepšys NG Rainforest RF2350

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NG RF2350
  4500
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS 

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 11"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  26.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  34.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  24.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  32.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 15 x10 cm
  Svoris
  0.7 kg
  Krepšio spalva
  Daugiaspalvė
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė
  Komplektacija
  Krepšys, įdėklas fotoaparatui


 • Visi Rainforest krepšiai pagaminti iš žalios ir smėlio spalvomis dažytos minkštos drobės, atspindinčios atogrąžų miškų spalvas. Vidinis, krepšių pamušalas iš medvilnės, sukurtas ir išmargintas tradiciniais "Kuna" kultūros indėnų genčių, gyvenančių Panamos ir Kolumbijos miškuose raštais, naudojamais tautiniuose "Mola" drabužiuose.
   
  Rainforest kolekcija savo išvaizda primena šiuolaikiškai apipavidalintus "retro" stiliaus krepšius, tačiau jie  nėra įprasti, klasikiniai fotokrepšiai. Juos galite dėvėti kasdieną kaip įprastus krepšius arba naudoti kaip rimtą alternatyvą fotoįrangos nešimui. Krepšių universalumas pasižymi tuo, kad naujos "Easy lock" sistemos dėka, vienu gestu profesionalų fotokrepšį galite paversti laisvalaikio krepšeliu. Tiesiog atsegate dvi sagtis, laikančias fotoįrangos skyrių, pritvirtintą prie vidinių krepšio pusių ir krepšys virsta įprastu kasdieniu krepšiu. Įdėklas foto įrangai talpinti garantuoja maksimalų jūsų kameros saugumą tiek krepšyje, tiek ir naudojant jį atskirai. Be to, įdėkle, Manfrotto įdiegė Manfrotto apsaugos sistemą: vidines pertvaras, suteikiančias puikią bet kokio prietaiso apsaugą.
   
         
   
  Kompaktišką Rainforest krepšį galite naudoti kasdienėms reikmėms arba nešiotis įrangą: sisteminį fotoaparatą su pritvirtintu objektyvu, papildomą objektyvą, planšetinį kompiuterį ir priedus. Kaip ir vidutinio dydžio krepšys, RF 2350 turi papildomas kišenes su užtrauktukais krepšio priekyje ir nugarinėje pusėje smulkiems priedams susidėti. Išimamas kameros įdėklas taip pat turi įdiegtą Manfrotto apsaugos sistemą su skirtukais ir "Easy lock" sistemą įdėklo fiksavimui krepšio viduje.