Krepšys NG Rainforest RF2450

 • Kodas: NG RF2450
  5136
  7900 Sutaupykite 2764
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 13"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  28.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  41.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  37.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  18.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 22 x 12 cm
  Svoris
  0.9 kg
  Krepšio spalva
  Daugiaspalvė
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė
  Komplektacija
  Krepšys, įdėklas fotoaparatui

 • Visi Rainforest krepšiai pagaminti iš žalios ir smėlio spalvomis dažytos minkštos drobės, atspindinčios atogrąžų miškų spalvas. Vidinis, krepšių pamušalas iš medvilnės, sukurtas ir išmargintas tradiciniais "Kuna" kultūros indėnų genčių, gyvenančių Panamos ir Kolumbijos miškuose raštais, naudojamais tautiniuose "Mola" drabužiuose.
   
  Rainforest kolekcija savo išvaizda primena šiuolaikiškai apipavidalintus "retro" stiliaus krepšius, tačiau jie  nėra įprasti, klasikiniai fotokrepšiai. Juos galite dėvėti kasdieną kaip įprastus krepšius arba naudoti kaip rimtą alternatyvą fotoįrangos nešimui. Krepšių universalumas pasižymi tuo, kad naujos "Easy lock" sistemos dėka, vienu gestu profesionalų fotokrepšį galite paversti laisvalaikio krepšeliu. Tiesiog atsegate dvi sagtis, laikančias fotoįrangos skyrių, pritvirtintą prie vidinių krepšio pusių ir krepšys virsta įprastu kasdieniu krepšiu. Įdėklas foto įrangai talpinti garantuoja maksimalų jūsų kameros saugumą tiek krepšyje, tiek ir naudojant jį atskirai. Be to, įdėkle, Manfrotto įdiegė Manfrotto apsaugos sistemą: vidines pertvaras, suteikiančias puikią bet kokio prietaiso apsaugą.
   
         
   
  Vidutinio dydžio Rainforest krepšyje saugiai sutalpinsite veidrodinį fotoaparatą su pritvirtintu objektyvu, papildomą objektyvą, nešiojamą 13" kompiuterį ir priedus. Papildomos kišenės su užtrauktukais krepšio priekyje ir nugarinėje pusėje puikiai tinka smulkmenas ar dokumentus susidėti. Išimame apsauginiame kameros įdėkle įdiegta Manfrotto apsaugos sistema su skirtukais ir "Easy lock" sistema, fiksuojanti įdėklą saugiai krepšio viduje. Fotoaparato įdėklas gali būti paliktas atviras greitai prieigai prie jūsų fotoaparato arba užsegamas papildomai apsaugai.