Prekių katalogas

Kuprinė Gitzo Adventury 30L

 • Kuprinė Gitzo Adventury 30L

  Kodas: GCB AVT-BP-30
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +5
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Kompaktiškas fotoaparatas, Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Krepšio išorės aukštis
  48.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  31.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  47.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  28.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  17.0 cm
  Foto skyrius
  38 x 23 x 16 cm
  Tūris
  30 L
  Svoris
  2.05 kg
  Krepšio spalva
  Žalsva
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys, nailonas, RipStop

 • Kuprinė Gitzo Adventury 30L pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių atmosferos poveikiui ir yra skirta saugiam sisteminių ir veidrodinių kamerų su ilgais lęšiais transportavimui bei suteikia vartotojams patogią ir lengvą prieigą prie įrangos iš nugaros bei šonų.
   
  Gitzo Adventury 30L kuprinėje įdėsite veidrodinį fototoapratą (pvz., Canon 1D Mark II arba Nikon D5) su pritvirtintu 70-200 mm f/4 objektyvu ir antrą kameros korpusą su papildomais 4 objektyvais arba 400mm f/4 teleobjektyvą, fotoaparato korpusą ir porą objektyvų su mažais priedais. Keičiamieji kuprinės skirtukai taip pat leidžia įmontuoti visą profesionalaus sisteminio fotoaparato komplektą (pvz., "Sony Alpha 7/9") plius sulankstomą bepilotį orlaivį su nuotoliniu valdymu ir priedais (DJI Mavic Pro serija).
  Kuprinė turi sumanų įdėklą fotografijos įrangai, kurį galima lengvai išimti, kai vartotojams reikia talpaus kasdienio krepšio. Patogi nugarinė prieiga prie įrangos užtikrina didžiausią įrangos apsaugą ir leidžia lengvai naudotis. Kuprinėje taip pat yra skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 15" (" MacBook Pro 15 ") ir planšetiniam kompiuteriui (" iPad Pro 12,9 ").
   
  Gitzo Adventury 30L taip pat yra daug dirželių, kuriais galima tvirtinti didelį trikojį, pvz., Gitzo Mountaineer serijos stovą bei įvairius priedus priekyje ir šonuose. Malonų dėvėjimą užtikrina ergonomiškos reguliuojamos petnešomis ir ventiliacijos sistema nugaroje. Kuprinė turi išplečiamą atvartą - ritinį, kuriame galite sudėti asmeninius reikmenis arba viską, ko reikia paukščių, laukinės gamtos ir kraštovaizdžio fiksavimui. Dengtų užtrauktukų, vandeniui atsparaus audinio ir dengto dugno dėka kuprinę galite naudoti drėgnoje aplinkoje. Taip pat yra lietaus uždanga ekstremalioms oro sąlygoms.
   
  Kuprinė Gitzo Adventury 30L, tai aukščiausios klasės krepšys, skirtas užtikrinti ilgalaikį dėvėjimo komfortą ir visos įrangos, reikalingos profesionaliems laukinės gamtos ir kraštovaizdžio fotografams, apsaugą. 
   

 • Alternatyvios prekės

  Kuprinė Gitzo Adventury 45L
  Kodas: GCB AVT-BP-45
  36300