Kuprinė Gitzo Adventury 45L

 • Kodas: GCB AVT-BP-45
  27900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Kompaktiškas fotoaparatas
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +5
  Krepšio išorės aukštis
  55.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  35.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  22.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  54.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  3.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  19.0 cm
  Foto skyrius
  52 x 30 x 18 cm
  Svoris
  3.1 kg
  Krepšio spalva
  Žalsva
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys, nailonas, RipStop

 • Kuprinė Gitzo Adventury 45L pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių atmosferos poveikiui ir yra skirta saugiam sisteminių ir veidrodinių kamerų su ilgais lęšiais transportavimui bei suteikia vartotojams patogią ir lengvą prieigą prie įrangos iš nugaros bei šonų.
   
  Kuprinė Gitzo Adventury 45L yra puikus sprendimas paukščių ir gamtos fotografams, norintiems nešiotis visą fotografinę mantą viename, saugiame, erdviame ir universaliame krepšyje. Naujo GITZO G-Cushion fotografinio įdėklo dėka kuprinėje tilps profesionalus veidrodinis fotoaparatas (pvz. Canon 1DX MarkII arba Nikon D5), prie kurio pritvirtintas iki 600 mm f/4 teleobjektyvas, antra kamera su pritvirtintu objektyvu ir papildomi lęšiai. Moduliuojant įdėklo skirtukus kuprinėje galima sutalpinti bepilotį orlaivį DJI Phantom su nuotolinio valdymo pultu, fotoaparatą su pritvirtintu objektyvu, papildomą objektyvą ir priedus.
   
  Kuprinė turi sumanų įdėklą fotografijos įrangai, kurį galima lengvai išimti, kai vartotojams reikia talpaus kasdienio krepšio. Patogi nugarinė prieiga prie įrangos užtikrina didžiausią įrangos apsaugą ir leidžia lengvai naudotis. Kuprinėje taip pat yra skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 15" (" MacBook Pro 15 ") ir planšetiniam kompiuteriui (" iPad Pro 12,9 "). Gitzo Adventury 45L turi patogų reguliuojuomą juosmens diržą su kišene papildomiems priedams, kurį galima visiškai nuimti. Be to, šiame modelyje taip pat yra bedugnė kišenė šone, kuri išsiplėčia, kad sukurtų papildomą saugyklą, o atsegus apatinį užtrauktuką galite tvirtinti labai ilgą trikojį arba priedą.
   
  Gitzo Adventury 45L taip pat yra daug dirželių, kuriais galima tvirtinti didelį trikojį, pvz., Gitzo Systematic serijos stovą bei įvairius priedus priekyje ir šonuose. Malonų dėvėjimą užtikrina ergonomiškos reguliuojamos petnešomis ir ventiliacijos sistema nugaroje. Kuprinė turi išplečiamą atvartą - ritinį, kuriame galite sudėti asmeninius reikmenis arba viską, ko reikia paukščių, laukinės gamtos ir kraštovaizdžio fiksavimui. Dengtų užtrauktukų, vandeniui atsparaus audinio ir dengto dugno dėka kuprinę galite naudoti drėgnoje aplinkoje. Taip pat yra lietaus uždanga ekstremalioms oro sąlygoms.
   
  Kuprinė Gitzo Adventury 45L, tai aukščiausios klasės krepšys, skirtas užtikrinti ilgalaikį dėvėjimo komfortą ir visos įrangos, reikalingos profesionaliems laukinės gamtos ir kraštovaizdžio fotografams, apsaugą.