Prekių katalogas

Kuprinė Gitzo Légende

 • Kuprinė Gitzo Légende

  Kodas: GCB LG-BP
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  27.0 x 2.0 x 38.5 cm
  Krepšio išorės aukštis
  47.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  40.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  42.5 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.0 cm
  Foto skyrius
  28.0 x 10.5 x 23.0 cm
  Tūris
  14 L
  Svoris
  1.7 kg
  Krepšio spalva
  Ruda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Naujoji Gitzo Légende foto kuprinė (GCB LG-BP) yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško elegancijos ir funkcionalumo nesenstančiame dizaine. Ktuprinė sukurta taip, kad lengvai tilptų pilnakadris sisteminis fotoaparatas, pvz., Sony Alpha 9 su pritvirtintu 70–200 mm f/4 objektyvu ir 2 papildomais objektyvais. Kameros skyriuje yra minkštas audinys ir pritaikomi skirtukai, skirti tvarkyti ir apsaugoti įrangą.

  Prieiga iš šono leidžia lengvai nustumti krepšį prie krūtinės, kad galėtumėte pasiekti įrangą neliesdami žemės. Kruopščiai sukurti saugojimo skyriai siūlo neprilygstamą saugumą, universalumą ir organizuotumą. Šoninė trikojo kišenė yra išplečiama ir skirta trikojui ir užsukama kišenė asmeniniams daiktams laikyti. Be to, yra antroji šoninė vandens buteliuko kišenė. Viršutinis skyrius idealiai tinka asmeniniams daiktams su keliomis vidinėmis kišenėmis, kad daiktai būtų vietoje ir juos būtų lengva rasti. Specialiame paminkštintame nešiojamojo kompiuterio skyriuje telpa iki 15 colių MacBook Pro dydžio kompiuteris ir papildoma planšetė. „SecureLock“ užtrauktukai su užrakinamais galais ir RFID apsaugota šoninė kišenė užtikrina, kad daiktai visada būtų saugūs.

  Sukurtas taip, kad ilgai tarnautų, Gitzo „Légende“ kuprinė pagaminta iš tvarios, nekenksmingos, aplinkai, tausojančios ir netoksiškos sintetinės odos, o pagrindinis išorinis audinys yra 100% perdirbtas poliesteris. Komplekte esantis uždangalas nuo lietaus papildomai apsaugo nuo ekstremalių sąlygų, o dulkėms atsparus maišelis saugo kuprinę, kai ji nenaudojama. 

 • Alternatyvios prekės

  Kuprinė Manfrotto Chicago 30
  Kodas: MB CH-BP-30
  26900