Kuprinė Manfrotto Advanced Compact 1

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA-BP-C1
  9700
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 13"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  44.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  27.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  16.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  41.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  24.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  12.0 cm
  Foto skyrius
  15 x 24 x 11 cm
  Svoris
  0.83 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetiniai audiniai

 • Visi išoriniai kuprinės Manfrotto MB MS-BP-C1 audiniai yra padangti hidrofobine danga, atstumiančią vandenį. Krepšio nugarinė pusė su orui laidžiu ("kvėpuojančiu") tinkleliu, reguliuojamos petnešos ir krūtinkaulio dirželiai suteikia papildomą dėvėjimo patogumą.
   
  Viršutiniame kuprinės skyriuje telpa sisteminis fotoaparatas, pvz. SONY A7, Fujifilm X-T ir 3-4 objektyvai (priklausomai nuo jų dydžio). Skirtukų pagalba foto skyriaus erdvę galite visiškai laisvai reguliuoti, kad atitiktų jūsų poreikius. Kuprinės dizainas su viršutine prieiga prie fotoįrangos suteikia natūralų ir saugų būdą, išsitraukti fotoaparatą. Užsikabinus krepšį prieš save, atsegate viršutinį skyrių ir visa įranga - tiesiai prieš jus. Kai foto skyrius užsegtas, užtrauktuko svirtelės pasislepia už nugaros, arti jūsų kūno ir apsaugo įrangą nuo kišenvagių. Viduje taip pat yra atskiras skyrius nešiojamam kompiuteriui arba planšetei, kuriame galite sutalpinti MacBook Air 13" arba" iPad "Pro 12.9". Jame taip pat telpa A4 formato aplankas.
   
  Užsegamame užtrauktuku apatiniame skyriuje susidėsite asmeninius daiktus, tokius kaip sumuštinis ir nedidelė striukė. Be pagrindinio užtrauktuko priekyje, jis gali būti atvertas nedideliu paslėptu užtrauktuku ant nugaros, jei norite greitai ištraukti smulkmeną, nenusiimant kuprinės nuo pečių. Lengvai pasieksite laidus, mobiliojo bateriją ar ausines. Daugybė vidaus ir išorės kišenių padės organizuoti priedų ar smulkių daiktų išdėstymą. Elastinėse šoninėse kišenėse galite susidėti butelį vandens, skėtį ar kitus daiktus, kuriuos pageidaujate laikyti atokiau nuo įrangos. Ten pat galite pritvirtinti nedidelį trikojį stovą