Kuprinė Manfrotto Advanced2 Active

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA2-BP-A
  9500
  Į krepšelį 

  Naujienos kaina

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 14"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  46.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  42.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  16.5 cm
  Foto skyrius
  26 x 16 x 18.5 cm
  Svoris
  1.20 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  krepšys, lietaus uždanga

 • Advanced2“ yra nauja, patobulinta sėkmingos „Advanced“ kolekcijos versija ir, kaip ir jos pirmtakas, yra skirta šiuolaikiškiems fotografams mėgėjams, propaguojantiems miestietišką (urbanistinį) gyvenimo būdą. Jie nuolatos keliauja ir yra pasirengę bet kada fiksuoti kadrus. „Advanced²“ krepšiai yra patikimi ir funkcionalūs, padedantys niekada nepraleisti progos sukurti įkvepiančius vaizdus važiuojant į darbą ir atgal tarp fotografijos projektų. Kuprinės pasižymi patobulinta apsaugos sistema, užtikrinančia foto įrangos saugumą ir sukurtomis priemonėmis maksimaliam dėvėjimo patogumui, tokiomis kaip krūtinės dirželiais ir paminkštintos galinės nugarėlės.
    
  „Manfrotto Advanced²“ Active kuprinė puikiai tinka tiek jūsų veidrodinei, tiek ir sisteminei kamerai, bei jūsų nešiojamam kompiuteriui. Kuprinė sudaryta iš dviejų dalių , viršuje galima laikyti asmeninius daiktus, o foto įrangą - apatiniame skyriuje su greita prieiga iš priekio. Jos erdviame skyriuje sutalpinsite fotoaparatą ir 3 vidutinio dydžio objektyvus. Viršutinėje krepšio dalyje yra daug vietos ir jūsų asmeniniams daiktams, įskaitant nešiojamojo kompiuterio skyrių, kuriame galima laikyti 14'' nešiojamąjį kompiuterį.

    

  Be to, kuprinė yra ypač universali. Išėmus apsauginius daliklius, viršutinį ir apatinį skyrius galima sujungti į vieną didelį ir akimirksniu paversti Active kasdienio naudojimo krepšiu. Mažą trikojį, pavyzdžiui, Joby Gorillapod 5K, galite nešioti prisegę šoniniu dirželiu. Paminkštintos petnešos kartu su krūtinės diržais užtikrina maksimalų nešiojimo patogumą ir svorio pasiskirstymą. Visi išoriniai audiniai yra apdoroti, atstumiančia vandenį danga, be to, nepalankioms oro sąlygoms kuprinėje yra lietaus uždanga. 
   

 • Alternatyvios prekės