Kuprinė Manfrotto Advanced2 Hybrid

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA2-BP-H
  12500
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 14"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  43.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  28.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  42.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  25.5 x 14 x 19 cm
  Svoris
  1.20 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  krepšys, lietaus uždanga

 • Advanced2“ yra nauja, patobulinta sėkmingos „Advanced“ kolekcijos versija ir, kaip ir jos pirmtakas, yra skirta šiuolaikiškiems fotografams mėgėjams, propaguojantiems miestietišką (urbanistinį) gyvenimo būdą. Jie nuolatos keliauja ir yra pasirengę bet kada fiksuoti kadrus. „Advanced²“ krepšiai yra patikimi ir funkcionalūs, padedantys niekada nepraleisti progos sukurti įkvepiančius vaizdus važiuojant į darbą ir atgal tarp fotografijos projektų. Kuprinės pasižymi patobulinta apsaugos sistema, užtikrinančia foto įrangos saugumą ir sukurtomis priemonėmis maksimaliam dėvėjimo patogumui, tokiomis kaip krūtinės dirželiais ir paminkštintos galinės nugarėlės. 
   
  „Advanced² Hybrid“, tai universalus krepšys, kuris taps puikiu jūsų kelionių palydovu fotografuojant mieste. „Advanced² Hybrid“ gali tapti krepšyje su viršutinėmis rankenomis, krepšiu per petį ir kuprine. Tiesiog pritvirtinkite arba nuimkite petnešą, kad gautumėte reikalingą nešiojimo sprendimą. Išpakuokite nugarėlę, kad galėtumėte pasiekti kuprinės pečių diržus, ir jūs esate pasirengęs veikti. „Advanced² Hybrid“ skirta DSLR ir sisteminėms kameroms bei jūsų nešiojamam kompiuteriui.


    

  Krepšyje yra specialūs asmeninių daiktų ir fotoįrangos laikymo skyriai su greita prieiga. Išimame įdėkle galima laikyti fotoaparatą ir 2 vidutinio dydžio objektyvus. Taip pat yra daug vietos ir jūsų asmeniniams daiktams, įskaitant atskirtą nešiojamojo kompiuterio skyrių, kuriame galima laikyti 14'' nešiojamąjį kompiuterį. Krepšys pat yra labai universalus, nes išėmus vidinį fotoaparato įdėklą, akimirksniu tampa kelioniniu krepšiu ar kasdieniu krepšiu. Savo mažą trikojį, pavyzdžiui, „Befree Advanced“, galite prisegti stipriu šoniniu dirželiu. Paminkštintos petnešėlės suteikia maksimalų nešiojimo patogumą ir svorio paskirstymą. Visi išoriniai audiniai yra apdoroti, atstumiančia vandenį danga, be to, nepalankioms oro sąlygoms kuprinėje yra lietaus uždanga.