Kuprinė Manfrotto Advanced2 Travel

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA2-BP-T
  13900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  49.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  40.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  32.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  32 x 15 x 28 cm
  Svoris
  1.35 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  krepšys, lietaus uždanga

 • Advanced2“ yra nauja, patobulinta sėkmingos „Advanced“ kolekcijos versija ir, kaip ir jos pirmtakas, yra skirta šiuolaikiškiems fotografams mėgėjams, propaguojantiems miestietišką (urbanistinį) gyvenimo būdą. Jie nuolatos keliauja ir yra pasirengę bet kada fiksuoti kadrus. „Advanced²“ krepšiai yra patikimi ir funkcionalūs, padedantys niekada nepraleisti progos sukurti įkvepiančius vaizdus važiuojant į darbą ir atgal tarp fotografijos projektų. Kuprinės pasižymi patobulinta apsaugos sistema, užtikrinančia foto įrangos saugumą ir sukurtomis priemonėmis maksimaliam dėvėjimo patogumui, tokiomis kaip krūtinės dirželiais ir paminkštintos galinės nugarėlės. 

  Kelionėms būtina turėti kompaktišką, lengvai nešiojamą fotoaparatą ir kompiuterį. „Manfrotto Advanced² Travel“ kuprinė, skirta nešti DSLR arba sisteminę kamerą, bei asmeninius daktus ir priedus. Kuprinė turi viršutinį ir apatinį skyrius, pasiekiamus tik iš vienos pusės, taip pat išplečiamą šoninę kišenę. Kuprinėje tilps DSLR, pvz., „Canon EOS 5D“, su papildomais 3-4 objektyvais, atsižvelgiant į dydį (pvz., 16-35 / 2,8, 24-70 / 2,8 arba 70-200 / 2,8), Arba pilnakadris fotoaparatas, pavyzdžiui, „Sony A9“ su 70-200 / 4 ir „DJI Mavic Pro2“ su keliomis baterijomis ir nuotolinio valdymo pultu. Jei reikia daugiau vietos, išplėčiama paminkštinta kišenė šone suteikia papildomos vietos kelioniniam trikojui ar nešiojamam gimbalui, tokiam kaip DJI OSMO ar DJI OSMO Mobile2. Be to, krepšys taip pat tiekiamas su išmaniu priekiniu išoriniu trikojo tvirtinimu.
   

    

  Patogūs šoniniai prieigos taškai užtikrina, kad įranga būtų lengvai pasiekiama, todėl niekada nepraleisite svarbaus kadro, o viršutinis skyrius yra idealus jūsų priedams ir asmeniniams daiktams. Kuprinėje yra speciali paminkštinta 15 colių nešiojamojo kompiuterio kišenė, kuri lengvai pasiekiama keliaujant. Jei norite, šį krepšį netgi galite paversti kasdienine kuprine. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išimti foto įrangos daliklius. Visi išoriniai kuprinės audiniai yra apdoroti, atstumiančia vandenį danga, be to, nepalankioms oro sąlygoms kuprinėje yra lietaus uždanga.