Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Chicago 30

 • Kuprinė Manfrotto Chicago 30

  Kodas: MB CH-BP-30
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 14"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  26 x 2 x 37 cm
  Krepšio išorės aukštis
  44.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  39.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.0 cm
  Foto skyrius
  25 x 10 x 21 cm
  Tūris
  12 L
  Svoris
  1.6 kg
  Krepšio spalva
  Tamsiai pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Kuprinė, fotoįdėklas, uždanga nuo lietaus

 • Kompaktiška foto kuprinė Manfrotto Chicago MB CH-BP-30, tai tobulas aukščiausios kokybės krepšys, kuriame meilė fotografijai ir miestietiško gyvenimo būdas susilieja su patogumu ir funkcionaliu dizainu.

  Kuprinėje yra išimamas foto įdėklas, leidžiantis akimirksniu fotografinį krepšį paversti kasdieniu. Išimamas vidinis fotoaparato įdėklas puikiai veikia kaip atskiras foto krepšys. MB CH-BP-30  telpa pilnakadrė sisteminė arba DSLR kamera su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu ir papildomi 2–3 lęšiai, priklausomai nuo dydžio. Kuprinė turi viršutinį skyrių, skirtą asmeninei įrangai, o ant vieno iš dvipusių atvartų specialią kišenę, skirtą „DJI OSMO Mobile“ stabilizatoriui. Atskirame nešiojamojo kompiuterio skyriuje, nugarinėje pusėje įdėsite 14 colių nešiojamąjį kompiuterį.

  Kai jums reikia naudoti kuprinę kaip praktinę dienos pakuotę, tiesiog išimkite fotoaparato įdėklą ir paverskite jį miesto kelioniniu krepšiu. Norint užtikrinti jūsų ramybę, abiejuose modeliuose yra įrengta „Manfrotto Slim-Tech“ apsaugos sistema, kuri užtikrina bekompromisę apsaugą nuo smūgių krepšio viduje ir kurios dėka atsirado daugiau erdvės jūsų įrangai. Kuprinės turi universalų trikojo laikiklį, kurio pagalba stovą galite tvirtinti horizontaliai priekyje arba po kuprine, arba vertikaliai kuprinės priekyje. Dvipusės išorinės ištempiamos kišenės iš abiejų pusių talpina vandens buteliuką ar bet ką, ko jums reikia lengvai pasiekiant.

  Gaivios ir aptakios išvaizdos dėka, Chicago MB CH-BP-30 yra puikus kompanionas kasdieniams miesto nuotykiams! Jums patiks kruopščiai parinktos medžiagos ir dizaino detalės, kurių dėka ši kuprinė yra patvari: „Kevlar®“ audinys apatinėje rankinės dalyje, užtikrinantis ypatingą apsaugą ir ilgaamžiškumą, „Galaxy®“ dengtas audinys, „Duraflex®“ sagtys ir „YKK®“ užtrauktukai. Be to, išorinis audinys yra apdorotas atstumiančiomis vandenį priemonėmis, o esant ekstremalioms oro sąlygoms komplekte tiekiama lietaus uždanga. 
 • Alternatyvios prekės