Kuprinė Manfrotto Chicago 50

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB CH-BP-50
  21900
  Į krepšelį 

  Naujienos pristatymo kaina

  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Krepšio išorės aukštis
  49.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  35.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  20.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  44.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  31.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  17.0 cm
  Foto skyrius
  28 x 11 x 21 cm
  Svoris
  1.9 kg
  Krepšio spalva
  Tamsiai pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Kuprinė, foto įdėklas, uždanga nuo lietaus

 • Vidutinio dydžio foto kuprinė Manfrotto Chicago MB CH-BP-50, tai tobulas aukščiausios kokybės krepšys, kuriame meilė fotografijai ir miestietiško gyvenimo būdas susilieja su patogumu ir funkcionaliu dizainu.

  Kuprinėje yra išimamas foto įdėklas, leidžiantis akimirksniu fotografinį krepšį paversti kasdieniu. Išimamas vidinis fotoaparato įdėklas puikiai veikia kaip atskiras foto krepšys. MB CH-BP-50  telpa pilnakadrė sisteminė arba DSLR kamera su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu ir papildomi 3-4 lęšiai, priklausomai nuo dydžio. Chicago 50 komplekte yra medijos tvarkyklės krepšys, skirtas laikyti būtiniausius jūsų laikmenų priedus, įskaitant SD korteles, laidus ir adapterius. Kuprinė turi viršutinį skyrių, skirtą asmeninei įrangai, o ant vieno iš dvipusių atvartų specialią kišenę, skirtą „DJI OSMO Mobile“ stabilizatoriui. Atskirame nešiojamojo kompiuterio skyriuje, nugarinėje pusėje įdėsite 15 colių nešiojamąjį kompiuterį.

  Kai jums reikia naudoti kuprinę kaip praktinę dienos pakuotę, tiesiog išimkite fotoaparato įdėklą ir paverskite jį miesto kelioniniu krepšiu. Norint užtikrinti jūsų ramybę, abiejuose modeliuose yra įrengta „Manfrotto Slim-Tech“ apsaugos sistema, kuri užtikrina bekompromisę apsaugą nuo smūgių krepšio viduje ir kurios dėka atsirado daugiau erdvės jūsų įrangai. Kuprinės turi universalų trikojo laikiklį, kurio pagalba stovą galite tvirtinti horizontaliai priekyje arba po kuprine, arba vertikaliai kuprinės priekyje. Dvipusės išorinės ištempiamos kišenės iš abiejų pusių talpina vandens buteliuką ar bet ką, ko jums reikia lengvai pasiekiant.

  Gaivios ir aptakios išvaizdos dėka, Chicago MB CH-BP-50 yra puikus kompanionas kasdieniams miesto nuotykiams! Jums patiks kruopščiai parinktos medžiagos ir dizaino detalės, kurių dėka ši kuprinė yra patvari: „Kevlar®“ audinys apatinėje rankinės dalyje, užtikrinantis ypatingą apsaugą ir ilgaamžiškumą, „Galaxy®“ dengtas audinys, „Duraflex®“ sagtys ir „YKK®“ užtrauktukai. Be to, išorinis audinys yra apdorotas atstumiančiomis vandenį priemonėmis, o esant ekstremalioms oro sąlygoms komplekte tiekiama lietaus uždanga.