Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Manhattan Mover 30

 • Kuprinė Manfrotto Manhattan Mover 30

  Kodas: MB MN-BP-MV-30
  11398
  135  Sutaupykite 2102
  pasiūlymas galioja iki 2022-05-31
  Į krepšelį 

  Fotokuprinė kasdieniniam naudojimui. Estetika ir funkcionalumas. 

  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 9"
  ~ 13"
  Krepšio išorės aukštis
  44.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  41.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.0 cm
  Foto skyrius
  26 x 13 x 41 cm
  Svoris
  1410 g
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Kuprinė, foto įdėklas
 •  
  Naujoji Manhattan krepšių kolekcija, sumanyta Niujorke įsikūrusio dizainerio, skiriama foto mėgėjams ir pažengusiems fotografams, naudojantiems plačią fotoaparatūros gamą. Šie krepšiai palengvins jūsų intensyvų miestietišką gyvenimą ir padės prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių poreikių ir fotografinių užduočių, Nesvarbu ar tai kasdienis važinėjimas į darbą ir atgal, ar fotosesijos tarp jų, nbesvarbu keliaujate pėsčiomis, dviem ratais arba kitomis transporto priemonėmis, ši kolekcija sukonstruota nepastebimai susilieti su miesto gyvenimu.
   
  Nauja, kompaktiškesnė Manfrotto Manhattan Mover 30 kuprinė yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kruopščiai, iki smulkmenų atsižvelgiant į jos estetiką. Kuprinė yra labai funkcionali. Jos fotografinė paskirtis be didelių pastangų paverčiama patogia kasdienio naudojimo talpa, kurioje patogiai laikysite visą jums reikalingą dienos įrangą.
   
          
   
  Kuprinėje surasite vietos ir būdų susidėti visus pirmos būtinybės daiktus - įskaitant paminkštintą skyrių medijai, paslėptas kišenes, universalias juostas ir diržus, kuriais pritvirtinsite trikojį, šalmą, striukę ir kitus didelių gabaritų daiktus. Jie taip pat turi naujoviškas trikojų tvirtinimo jungtys, paslėptas už neslidžių atvartatų, skirtų papildomam stabilumui.

  Nauja išimama Manfrotto įdėklų sistema apsaugos jūsų fotografinę įrangą pačioje krepšio širdyje, nesvarbu, kokia varginanti diena jūsų laukia. Stilingi įdėklai prisitvirtina krepšių viduje Velcro juostomis. Kai įdėklas nėra būtinas, jis akimirksniu lengvai išimamas, o foto įranga saugiai lieka jame, kai nenaudojama.

  Nauja Manfrotto Flexy Camera Shell skirtukų sistema jungia savyje bekompromisę įrangos apsaugą ir pritaikymo lankstumą, užtikrinantį kad lengvai susidėsite daugumą šiandienos veidrodinių/sisteminių modelių. Nereikia keisti fotoaparato krepšio, kad tilptų skirtingų tipų fotografinė įranga. Tiesiog suformuokite itin universaliomis pertvaromis įdėklo vidų savo pasirinktam komplektui ir esate pasiruošę eiti - lengvai ir akimirksniu.
   
  Manhattan Mover-30 yra pakankamai didelė, kad tilptų aukščiausios klasės sisteminė kamera, tokia kaip Sony Alpha 9 su standartiniu kintamo židinio objektyvu ir 3 papildomi lęšiai, įskaitant 70-200 mm f/4 objektyvą. Kuprinės viršutinėje dalyje taip pat tilps antra sisteminė kamera, pvz., Fujifilm X serija su uždėtu standartiniu objektyvu ir dar vienas papildomas lęšis. Be to, viršutinėje dalyje galite įdėti DJI Mavic orlaivį su dviem papildomais elementais. Kuprinė turi du paminkštintus skyrius nešiojamam 14" kompliuteriui ir 9.7" planšetei.

  Manhattan kolekcija yra ne tik funkcionali ir graži: krepšiai yra pagaminti iš tvirto, aukštos kokybės, atsparaus balistinių audinio, turi aukščiausios kokybės užtrauktukus ir traukiklius, kurie nepaisant ilgo naudojimo veiks puikiai lyg nauji. Apatinė krepšių medžiaga akimirksniu nusivalo. Išorinis krepšių audinys yra atstumiantis vandemį, bet komplekte rasite apsauginį gabtą nuo lietaus (dėl viso pikto).
   
  Visa kolekcija

 • Alternatyvios prekės

  109 
  Kuprinė NG Australia AU5350
  Kodas: NG AU5350
  149