Kuprinė Manfrotto Advanced TRV Grey

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA-TRV-GY
  11100
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 13"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  48.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  30.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  23.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  46.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  28.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  16.0 cm
  Foto skyrius
  22 x 28 x 16 cm
  Svoris
  1.50 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Nailonas

 • Nauja "Manfrotto Advanced Travel" kelioninė kuprinė yra specialiai sukurta fotografams, mėgstantiems  visus reikalingus daiktus nešiotis kartu ir turėti unikalų universalų krepšį tiek asmeniniams daiktams, tiek ir fotografinei įrangai nejaučiant "perkrovų". Prie kuprinės puikiai tinka Manfrotto BeFree kelioninis trikojis.
   
  Kuprinės vidus perskeltas į du pagrindinius skyrius: viršutiniame skyriuje sudėsite asmeninius daiktus, apatiniame skyriuje tilps pagrindinė foto įranga. Kuprinės vidus apsaugotas išimamais skirtukais. Šoninė kuprinės prieiga leidžia lengvai ir greitai pasiekti fotoaparatą ir priedus. Be to, kuprinė lengvai paverčiama į kasdienę kuprinę tiesiog atsegus vidaus skyriaus pertvarą.
   
  Kelioninė kuprinė turi kelias trikojo stovo tvirtinimo galimybes. Ištraukiama šoninė paminkštinta kišenė yra specialiai sukurta kompaktiškam kelioniniam trikojui stovui patalpinti. Šioje kišenėje taip pat tilps kamera DJI OSMO arba OSMO Mobile. Jei nenorite naudoti išorinės kišenės arba ji jau užimta, trikojį reguliuojamu dirželių pagalba galite kabinti ant kuprinės priekinės dalies.
   
  Visų Manfrotto produktų kokybė yra pripažinta visame pasaulyje: Manfrotto Advanced Travel kuprinė dar kartą patvirtina, kad Manfrotto skiria ypatingą dėmesį profesionaliam produkto funkcionalumui ir elegantiškai jo išvaizdai. Kelioninė kuprinė yra labai paprasta naudoti kelyje ir yra puikus, fotografų trokštamas, praktiškas ir kompaktiškas krepšio sprendimas kelionėje.