Kuprinė Manfrotto Noreg 30

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB OL-BP-30
  14600
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 9"
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  47.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  46.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  29.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  14.0 cm
  Foto skyrius
  22 x 11 x 19 cm
  Svoris
  1620 g
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Kuprinės, Vidinis krepšys, kompiuterio dėklas, uždanga nuo lietaus

 • Stilinga Noreg šeima jungia savyje minimalistines formas bei premium klasės tekstūras, pabrėžiančias esminę Skandinaviško dizaino savybę: daugiafunkcionalumą. Noreg krepšiai pasiruošę lydėti keliautojus į pačius nuostabiausius foto žygius sukurti taip, kad visuomet galėtumete kartu su savimi turėti būtiniausius priedus bei įrangą.

  Naujoji Manfrotto Noreg kuprinė MB OL-BP-30 yra ne tik ypač universalus krepšys, jos modulinė sistema turi dvi nuimamas dalis (foto krepšį ir kompiuterio dėklą), kurios gali būti naudojamos atskirai. Kai nebenaudosite savo įrangos paprasčiausiai išimkite vidinį kameros krepšį, atsekite vidinius užtrauktukus, suskleiskite skyriaus atvartą ir turėsite praktišką kasdieniam naudojimui skirtą krepšį. Kai jums reikės tik jūsų įrangos, tiesiog persimeskite vidinį dėklą per petį kaip bet kurį foto krepšį. Norint užtikrinti maksimalų saugumą Noreg 30 kuprinė turi Manfrotto apsaugos sistema paremtą fotoskyrių, kuris apsaugo jūsų įrangą. Kuprinė gali sutalpinti premium klasės sisteminę kamerą su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu bei dviem papildomais objektyvais, atsižvelgiant į jų dydį (arba vieną 70-200 mm f/4 lęšį). Joje tai pat telpa DJI Mavic Pro kartu su priedais. Nešiojamojo kompiuterio skyrius, esantis krepšio galuose didesniam saugumui, gali būti nuiimtas ir naudojamas kaip atskiras kompiuterio dėklas. Kompiuterio dėkle telpa 15” colių nešiojamasis kompiuteris ir 9,7” colių planšetė. Kuprinė priekyje turi diržus kelioniniam trikojui stovui tvirtinti.
   
  Savo stilingai lakonišku dizainu, naujoji Manfrotto Noreg šeima gali tapti puikiu jūsų nuotykiuose kompanjonu. Jų išorinis audinys yra atsparus vandeniui bei sukurtas taip, kad galėtų ištverti net itin blogas oro salygas. Visos medžiagos ir detalės yra atrinktos labai atsakingai. Kamufliažinės tekstūros ir kryžminis dirželių dizainas paverčia jas išskirtinėmis, ir sukuria naują urbanistinį stilių. Kad ir kokią įrangą nusprestumėte pasiimti kartu su savimi Noreg krepšiai kuo puokiausiai tiks jai transportuoti.