Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Pro Light Multiloader M

 • Kuprinė Manfrotto Pro Light Multiloader M

  Kodas: MB PL2-BP-ML-M
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  28 x 2.5 x 44 cm
  Krepšio išorės aukštis
  54.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  35.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  47.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.5 cm
  Foto skyrius
  26 x 15.5 x 42 cm
  Tūris
  26 L
  Svoris
  2.16 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys

 • Kuprinė Manfrotto PRO Light Flexloader L yra profesionalus foto krepšys, specialiai sukurtas užtikrinti neprilygstamą įrangos apsaugą, kad ji atitiktų bet kurio profesionalaus fotografo ar operatoriaus pageidavimus ir darbo eigą.

  Profesionaliems fotografams ir filmų kūrėjams, atliekantiems užduotis, krepšys, kurį nešiojasi ir kuris apsaugo jų įrangą, yra vienodai svarbus kūrybiniam procesui.
  PRO Light kuprinės pristato visiškai naują M-Guard™ apsaugos sistemą, specialiai sukurtą ir laboratoriškai patikrintą, kad būtų užtikrintas aukščiausias apsaugos ir atsparumo smūgiams lygis, ypač tose krepšio vietose, kur apsauga yra svarbiausia. M-Guard™ pertvaros yra pagamintos iš didelio tankio EVA putų, kurios užtikrina išskirtinį smūgių sugėrimą ir tuo pačiu pasižymi itin plonu profiliu. Be to, SAS-TEC, viskoelastinės atminties putos ir atsparumas smūgiams, duteikia kuprinės pagrindui struktūrinį tvirtumą. Papildomai saugai užtikrinti, plieninės vielos užtrauktukų traukiklius galima surakinti TSA pakabinama spyna, kad uždarytumėte pagrindinį skyrių.

  PRO Light Multiloader kuprinė suteikia prieigą prie įrangos iš keturių pusių, taip užtikrinant didžiausią panaudojimo lankstumą. Pagrindinės prieiga iš priekio leidžia pasiekti visą  kameros skyrių. Du šoniniai atvartai leidžia greitai pasiekti strategiškai išdėstyta,s svarbias jums kameras ar objektyvus, o viršutinė prieiga leidžia greitai paimti dažniausiai naudojamą įrangą ar ilgo židinio objektyvus. 
     Multiloader kuprinė tai modulinis krepšys, kurį galite nešioti 3 skirtingas būdais. Naudojant įvairius diržų derinius, jį galima nešiotis kaip kuprinę, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas, arba kaip paraištę, skirtą greitam objektyvo keitimui, arba kaip kelioninį krepšį.
  Kuprinė taip pat turi šoninį tvirtinimą, prie kurio galima tvirtinti visavertį trikojį (iki 055 serijos) ir priekinį tvirtinimą, kurį galima padalyti į du ir nešioti vienakojus ar nedidelius šviesinius stovus. MB PL2-BP-ML-M taip pat yra patikros taškui pritaikytas 15 colių nešiojamojo kompiuterio skyrius, reguliuojamas liemens aukštis, dvigubi krūtinės diržai ir paminkštintas juosmens diržas, skirtas apkrovai paskirstyti. 

  MB PL2-BP-ML-M kuprinė sukurta taip, kad profesionali įranga būtų saugi, tuo pačiu užtikrinant optimalų komfortą net ir ilgai ją nešiojant. Diržų sistema ne tik tolygiai paskirsto svorį nuo pečių iki juosmens ir klubų, bet ir padidina pralaidumą orui per kontūruotą EVA tinklelį. Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsparaus Ripstop nailono/poliesterio audinio su sutvirtintais siūlais, kad būtų pasiektas lengvo svorio, unikalios išvaizdos ir didelės talpos balansas.

  „Duraflex“ sagtys, YKK užtrauktukai, „Hypalon“ sutvirtinimas ir užtrauktukai paverčia kuprinę itin lengvą ir pakankamai tvirtą, kad atlaikytų intensyviausią naudojimą, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga dideliems įrangos kiekiams. kuprinėje taip pat rasite „DuoFace“ gaubtą nuo saulės / lietaus, kuris suteikia papildomą apsaugą esant atšiauriam orui ir atspindi saulės šviesą, išlaiko įrangą vėsią ir sausą visą dieną. 

 • Alternatyvios prekės

  Kuprinė Gitzo Adventury 45L
  Kodas: GCB AVT-BP-45
  36300
  27900
  31500 Sutaupykite 3600