Kuprinė Manfrotto RedBee-310

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB PL-BP-R-310
  13800
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Video kamera
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  52.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  48.5 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  31.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  17.5 cm
  Foto skyrius
  31 x 17.5 x 48.5 cm
  Svoris
  1.85 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, RipStop putos, sintetinis audinys
  Komplektacija
  Kuprinė, lietaus uždanga
 • Nauji Pro Light RedBee-310 kuprinė yra idealus sprendimas bet kuriam fotografui, nes leidžia įrangą organizuoti įvairiapusiškai, praktiškai ir patogiai. Ji patenkins bet kurio profesionalaus fotografo poreikį erdviam ir patikimam kelioniniam krepšiui.
   
  Kuprinėje Pro Light RedBee-310 saugiai patalpinsite 400mm objektyvą, pritvirtintą prie pro DSLR kameros ir dar vieną DSLR korpusą su 2-3 papildomais objektyvais; arba modulinę vaizdo kamerą su lęšiais. "RedBee-310" kuprinė turi saugią galinę prieigą prie įrangos su lanksčiais skirtukais ir užtrauktukiniu tinkleliu, kad fotoaparatas būtų atskirtas nuo kitų daiktų, pvz. 15" nešiojamas ar planšetinis kompiuteris, uždanga nuo lietaus.
   
  Naujoji i "Pro Light" "RedBee-310" kuprinė turi naujas ir patobulintas funkcijas. Patobulintas išorinis dizainas pasižymi nauja priekine kišene, užtrauktuko užraktu-kilpute, saugančia įrangą, ir šoninį trikojo tvirtinimą. Kuprinė taip pat turi šoninę prieigą prie įrangos tiems, kurie nori greitai išsiimti fotoaparatą ir greitą prieigą prie daiktų iš kuprinės viršaus.
   
  Šiandienos profesionalūs fotografai ir operatoriai turi įvairius vaizdo fiksavimo prietaisus ir priedus, nuo tradicinių fotoaparatų ir lęšių iki naujausių bepiločių orlaivių ir rankinių stabilizatorių ar veiksmo kamerų. "Manfrotto Pro Light" "RedBee-310" kuprinė yra specialiai suprojektuota taip, kad galėtų visa tai pernešti, bei atitiktų kiekvieno specialisto poreikius.
   
  Visa kolekcija