Kuprinė Manfrotto Street MB MS-BP-IGR

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MS-BP-IGR
  10900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  46.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  28.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  15.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  45.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  27.5 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.0 cm
  Foto skyrius
  20 x 25 x 10 cm
  Svoris
  1.10 kg
  Krepšio spalva
  Žalia
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys, nailonas
  Komplektacija
  Kuprinė, įdėklas
 •  
  Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Vidutinio dydžio Street kuprinė, tai kasdienei veiklai skirtas daugiafunkcinis krepšys su ardomu apsauginiu kameros skyriumi ir keičiamais skirtukais. Kuprinė suteiks puikią apsaugą jūsų turimam veidrodiniam ar sisteminiam fotoaparatui su prijungtu standartiniu kintamo židinio objektyvu, 2 papildomiems objektyvams ir fotografijos reikmenims arba bepiločiui orlaiviui DJI Mavic Pro. Fotografai gali pasirinkti, ar naudoti kuprinę kaip fotografijai skirtą krepšį ar nešiotis asmeninius daiktus: kuprinės vidinę erdvę galima pritaikyti labiausiai tinkančioms fotografinėms reikmėms. Kuprinė turi specialų skyrių 15" nešiojamam skyriui ir daug lengvai prieinamų kišenėlių su užtrauktuku, kuriose patogiai sutalpinsite tokius priedus, kaip išmanusis, piniginė, raktai, rašikliai ir tt. Prie kuprinė taip pat galite tvirtinti kompaktišką trikojį stovą. Jūsų patogumui kuprinės nugarėlė ir reguliuojamas petnešėlės yra paminkštintos.