Kuprinė Manfrotto Windsor

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB LF-WN-BP
  13900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  46.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  31.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  22.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  39.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  30.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  19.0 cm
  Foto skyrius
  17 x 25 x14 cm
  Svoris
  1.06 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Natūrali oda, nailonas, sintetinis audinys
  Komplektacija
  Kuprinė, įdėklas
 •  
  Manfrotto Windsor krepšių dizainas yra įkvėptas britiško kraštovaizdžio ir nuotaikos. Ši įtikinamai stilinga, funkcionali ir šiuolaikiška kolekcija, savo išvaizda, funkcionalumu, įdomiu medžiagų mišiniu su odos ir metalo detalėmis - suvokiami kaip madingi, universalūs krepšiai skirti fotoįrangai ir kasdieniam naudojimui.
   
   
  Vidinė, paminkštinta krepšių forma siūlo optimalią įrangos apsaugą ir galimybę naudoti krepšius kaip kasdienius. Kiekvienas krepšys viduje turi erdvę asmeniniams ir išmaniesiems prietaisams. Visi kolekcijos modeliai sukurti itin patogiam fotografų naudojimui, o fotoįranga lengvai pasiekiama ir visada pasirengusi darbui. Ir nereikia jaudintis dėl oro: visi Windsor krepšiai turi vandenį atstumiantį paviršių.
     
   
  Manfrotto Windsor kuprinė MB LF-WN-BP puikiai tiks patogioms išvykoms. Ji turi išimamą paminkštintą vidinį fotoįrangos skyrių, kuriame tilps vidutinio dydžio veidrodinis fotoaparatas su pritvirtintu 70-200 mm objektyvu ir 2 papildomais objektyvais arba kompaktiška skraidyklė, tokia kaip DJI Mavic Pro su priedaios. Įranga yra visada po ranka ir greitai pasiekiama per šoninį angokraštį, todėl nepraleisite nė vieno kadro. Visus smulkius ir pirmo būtinumo priedus saugiai susidėsite viršutiniame skyriuje. Vidinį fotoįrangos įdėklą galite pašalinti ir kuprinė virs tradiciniu, kasdieniu krepšiu. Kuprinė turi paminkštintą skyrių 15" nešiojamam kompiuteriui, o dviem reguliuojamais odiniais diržais ant krepšio priekio galėsite pritvirtinti trikojį stovą.