Prekių katalogas

Kuprinė Think Tank MindShift Gear SidePath

  • Kuprinė Think Tank MindShift Gear SidePath

    Kodas: 117752
    6500
    8900 Sutaupykite 2400
    Pasiūlymas galioja iki 2023-12-01
    Į krepšelį 
    Lizingo skaičiuoklės
    • ml
    • esto3
    • esto
    Gamintojas
    Garantinis laikotarpis
    24 mėn.
    Krepšio tipas
    Kuprinė
    Krepšio paskirtis
    Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
    Kompiuterio skyrius
    ~ 10"
    Kompiuterio skyriaus matmenys
    22 x 25 x 2 cm
    Krepšio išorės aukštis
    47.0 cm
    Krepšio išorės ilgis
    26.0 cm
    Krepšio išorės plotis
    15.0 cm
    Foto skyrius
    24 x 15 x 14 cm
    Tūris
    14 L
    Svoris
    700g
    Krepšio spalva
    Pilka
    Krepšio medžiaga
    Sintetinis audinys
  • MindShift Gear „SidePath“ kuprinė yra universalus krepšys, kuriame yra dvi vartotojo pasirenkamos konfigūracijos. 14.0 l pagrindiniame skyriuje yra reguliuojama pertvarų sistema, kurios apačioje sukuriamas fotoaparato skyrius, kuriame telpa vidutinio dydžio sisteminis fotoaparatas su vienu ar trimis objektyvais, taip pat blykstės ir atsarginės kameros. Virš fotoaparato, objektyvų ar blykstės sukurtoje 8.0 l erdvėje galima sutalpinti knygas, dokumentus, pietų krepšį ar lengvą striukę. Pagrindinio skyriaus gale yra kišenė, kurioje telpa 10,0" planšetinis kompiuteris arba 1,5 l vandens rezervuaras, virš kurios yra prijungto geriamojo vamzdelio išėjimo anga. Priešais kompiuterio ar vandens rezervuaro kišene yra užtrauktuku užsegama, tinklinė organizacinė kišenė daiktams, kuriuos reikia greitai ir patogiai pasiekti pagrindiniame skyriuje. 

    Prieigą prie fotoaparato skyriaus suteikia užtrauktuku užsegamas skydelis, nukreiptas į naudotojo nugarą, o tai padeda sumažinti vagystės tikimybę. Kai „SidePath“ kuprinė nenaudojama fotoaparato sistemai laikyti ir reikalinga tradicinė kuprinė, kameros skyrių sukuriančią pertvarą galima perkelti, kad būtų galima išnaudoti visą šio krepšio 14.0l talpą. 

    „SidePath“ kuprinę galima nešioti naudojant įmontuotą viršutinę rankeną arba reguliuojamas, paminkštintas petnešas, kurios kartu su išoriniu galiniu paviršiumi pasižymi elastingu ir kvėpuojančiu 3D tinklelio paminkštinimu, kuris sušvelnina naudotojo nugarą ir pečius. Padidinta paminkštinimo struktūra optimizuoja oro cirkuliaciją, sumažindama prakaitavimą šiltoje ir karštoje aplinkoje. Esant dideliems kroviniams, šios kuprinės reguliuojamas krūtinkaulio dirželis gali būti naudojamas tolygiau paskirstyti nešiojamą svorį. Abiejose SidePath kuprinės pusėse yra dvi didelės, ištempiamos kišenės, kuriose gali tilpti vandens butelis. Kišenėse taip pat galima laikyti trikojį, vienakojį ar žygio lazdą; kurią galima užfiksuoti naudojant virvelinį užraktą, esantį virš kiekvienos kišenės. Patvarios nailono ir poliesterio konstrukcijos SidePath kuprinė pagaminta taip, kad būtų atspari oro sąlygoms, be to, jame yra sandarus užvalkalas, skirtas naudoti lyjant stipriam lietui. 

  • Alternatyvios prekės

    Kuprinė Gitzo Légende
    Kodas: GCB LG-BP
    18900
    25900 Sutaupykite 7000
    8900
    Kuprinė NG E2 5168
    Kodas: NG E2 5168
    4900
    6900 Sutaupykite 2000