Lagaminas Manfrotto Manhattan Runner-50

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MN-R-RN-50
  22200
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Lagaminas
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Video kamera
  Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  50.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  35.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  20.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  48.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  33.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  16.0 cm
  Foto skyrius
  30 x 13 x 44 cm
  Svoris
  3.3 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audiniys
  Komplektacija
  Lagaminas, įdėklas
 •  
  Naujoji Manhattan krepšių kolekcija, sumanyta Niujorke įsikūrusio dizainerio, skiriama foto mėgėjams ir pažengusiems fotografams, naudojantiems plačią fotoaparatūros gamą. Šie krepšiai palengvins jūsų intensyvų miestietišką gyvenimą ir padės prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių poreikių ir fotografinių užduočių, Nesvarbu ar tai kasdienis važinėjimas į darbą ir atgal, ar fotosesijos tarp jų, nbesvarbu keliaujate pėsčiomis, dviem ratais arba kitomis transporto priemonėmis, ši kolekcija sukonstruota nepastebimai susilieti su miesto gyvenimu.
   
   
          
   
  Manfrotto Manhattan Runner-50 lagaminas idealiai tinka dažnai keliaujantiems fotografams ir žmonėms, kurie visada keliauja su savo fotografijos rinkiniu. Lagaminas atitinka griežčiausius rankinio bagažo reikalavimus*. 

  Lagaminas turi du ratukus sunkiai įrangai gabenti ir didelę priekinę kišenę, skirtą greitai pasiekti 15 colių nešiojamąjį kompiuterį, priedus ir papildomą viršutinę prieigą prie kamerų. Manfrotto Manhattan Runner-50 lagamine įdiegtas patentuotas išimamas įdėklas, kuris iškart paverčia jūsų krepšį universalesniu: įdėklą galite naudoti kaip kuprinę su dviem patogiomis petnešomis arba kaip įprastą kelioninį lagaminą, užtikrindami drabužių ir asmeninių daiktų saugumą dviem kryžminių juostų diržais. 

  Nauja Manfrotto Flexy Camera Shell skirtukų sistema jungia savyje bekompromisę įrangos apsaugą ir pritaikymo lankstumą, užtikrinantį kad lengvai susidėsite daugumą šiandienos veidrodinių/sisteminių modelių. Nereikia keisti fotoaparato krepšio, kad tilptų skirtingų tipų fotografinė įranga. Tiesiog suformuokite itin universaliomis pertvaromis įdėklo vidų savo pasirinktam komplektui ir esate pasiruošę eiti - lengvai ir akimirksniu.

  Nauja Manhattan kolekcija yra ne tik funkcionali ir graži: krepšiai yra pagaminti iš tvirto, aukštos kokybės, atsparaus balistinio audinio, turi aukščiausios kokybės užtrauktukus ir traukiklius, kurie nepaisant ilgo naudojimo veiks puikiai lyg nauji. Išorinis krepšių audinys yra atstumiantis vandemį, bet komplekte rasite apsauginį gabtą nuo lietaus (dėl viso pikto).
   
  Manhattan Runner-50 kuprinėje sudėsite ne tik DSLR su pritvirtintu 70-200 mm objektyvu, antrą DSLR korpusą ir iki 3-4 objektyvų, bet ir sisteminės kameros komplektą, pavyzdžiui, Sony A9 su papildomais objektyvais ir DJI Mavic Pro 2 Combo rinkinį. 
   

  Visa kolekcija