Manfrotto 190GO! M

2017-10-19

 

 
Naujoji 190go! M kolekcija yra lengviausi, kompaktiškiausi stovai Manfrotto 190-tosios serijoje gamoje. Juose įdiegtas, Manfrotto sukurtas "M-lock" mechanizmas, naujas veržiamasis užraktas, kurio pagalba, vienu, 90-ties laipsnių rankos pasukimu galite greitai ir lengvai išskleisti bei suskleisti trikojį. M serijoje taip pat yra 90° kolonos pavertimo mechanizmas, leidžiantis centrinę stovo koloną laisvai pakreipti į horizontalią padėtį be jokių išorinių elementų.
 

Siekiant užtikrinti didžiausią stabilumą, 190go! M serija įgijo naujas kojas tiek aliuminio, tiek anglies versijose. Iš sėkmingos 190XPRO serijos aliuminio kojos paveldėjo aukštos kokybės D formos aliuminio vamzdelius. Anglies versijai suteiktas visiškai naujas anglies pluošto pynimas, kuris padidina trikojo standumą, tuo pačiu užtikrinant nepaprastai lengvą svorį.

 

Trikojai siūlo puikią 4-rių, kojų pavertimo kampų konfigūraciją. "Easy Link" priedų jungties dėka 190go! M serija virsta mobilia studija, leidžiančia joje tvirtinti šviesos diodų apšvietimą arba kitus priedus, kad būtų užtikrinta maksimali kūrybinė laisvė.
 


190go! M-serija, sukurta siekiant patenkinti dinamiškų profesionalių fotografų poreikius, siūlo komplektus su montuojamomis, itin sėkmingomis XPRO galvomis, skirtomis tiksliai valdyti kamerą:
 
  • MHXPRO-3W: patobulinta trijų krypčių galvutė, užtikrinanti maksimalų kūrybiško valdymo tikslumą ir itin kompaktiška dėl ištraukiamų valdymo svirčių.
  • MHXPRO-BHQ2: universali, sklandžiai judanti XPRO rutulinė galvutė, idealiai tinka greitam ir tiksliam kadravimui ir patikimam komplekto balansui.

Naujoji 190go! "M-serija" pagaminta itališkose Manfrotto gamyklose, pripažintose pavyzdine veiklos kompetencija, inovacijomis ir talentų augimu. Aukščiausia Manfrotto medžiagų kokybė, pažangiausios technologijos ir pirmaujančų konstrukcijų gaminiai ir toliau nustato pramonės standartus. Manfrotto visada tikėjo aukščiausia kokybe, nepriekaištinga konstrukcija ir kruopštaus dėmesio skyrimu detalėms kartu su technologinėmis naujovėmis ir patikimumu. Šios vertybės yra vienas iš labiausiai išskirtinių Manfrotto pranašumų, lyginant su likusiais fotografinės rinkos dalyviais. Dėl šios priežasties kiekvienas Manfrotto produktas yra kuriamas, projektuojamas ir konstruojamas Italijoje, o Manfrotto ir šiandien vis dar gamina aukščiausios kokybės trikojus ir apšvietimo įrangą Italijoje, investuoja į naują įrangą ir technologijas, kad būtų pasiektas kokybės lygis, užtikrinantis produkto funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.