Manfrotto Befree Advanced

2017-10-25


 

Trikojis Befree Advanced skirtas pažangiems fotografams mėgėjams, kurie nori maksimaliai efektyviai veikti net kelionėse. Šis lengvas trikojis yra optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto naudojimo ir veikimo derinys. Jis sukurtas su unikaliu tikslu - suteikti žmonėms galimybę išreikšti savo prigimtį, naudojant aukštos kokybės sisteminius ir veidrodinius fotoaparatus, pasitikint profesionalių sprendimų palaikymu, turtingu naujomis ir įdomiomis funkcijomis.
 
Naujoji BeFree Advanced serija susideda iš dviejų modelių, išsiskiriančių kojų fiksavimo mechanizmu: M-lock (veržiami užraktai) ir QPL Travel (spaudžiami užraktai). Tai leidžia fotografams pasirinkti fiksavimo mechanizmą, kuris jiems yra mielesnis, greičiau ir lengviau paruošiamas darbui, sutelkiant visą dėmesį į vaizdą, kurį jie nori užfiksuoti. Naujas veržiamas BeFree Advanced M-Lock užraktas yra visiškai nauja stovo kojų fiksavimo sistema, sukurta siekiant patenkinti visus klajojančius fotografus, kurie ieško greito, paprasto naudoti ir kompaktiško sprendimo. Spaudžiamasis užraktas BeFree Advanced QPL Travel, tai visiškai nauja, lengvesnė, gerai žinomo galingo mechanizmo, įgyto iš 190 ir 055 kolekcijų užrakto versija. Naujasis mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką ir valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse.
Abu modeliai turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas "Easy Link" jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie padės kurti unikalius ir nepamirštamus kadrus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.


Kolekcija papildyta nauja rutuline aliuminio galva - Manfrotto MH494-BH. Tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą. Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės.
 
Befree Advanced komplektuojami su minkštu apsauginiu dėklu, kuris užtikrina stovo apsaugą kelionės metu.
 
Visi BeFree Advanced modeliai gaminami Italijoje, Manfrotto gamyklose, pripažintose pavyzdine veiklos kompetencija, inovacijomis ir talentų augimu. Aukščiausia Manfrotto medžiagų kokybė, pažangiausios technologijos ir pirmaujančų konstrukcijų gaminiai ir toliau nustato pramonės standartus.
 
Galimos penkios stovo komplektacijos:
 
 
 MKBFRLA4BK-BH MKBFRTA4BK-BH
MKBFRTA4BL-BH
MKBFRTA4RD-BH
MVKBFRT-LIVE
  Tipas  
Kelioninis Kelioninis Kelioninis video
  Medžiaga  
Aliuminis Aliuminis Aliuminis
  Maksimali apkrova  
8.0 kg 8.0 kg 4.0 kg
  Svoris  
1.59 kg 1.49 kg 1.64 kg
  Suskleisto stovo ilgis  
40.0 cm 40.0 cm 40.0 cm
  Maksimalus aukštis  
151.0 cm 150.0 cm 150.0 cm
  Minimalus aukštis  
40.0 cm 40.0 cm 40.0 cm
  Sekcijų skaičius / diametras  
4 /12, 15.5, 19, 22.5 mm 4 /12, 15.5, 19, 22.5 mm 4 /12, 15.5, 19, 22.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas  
22°, 54°, 89° 22°, 54°, 89° 22°, 54°, 89°
  Kojų užraktai  
QPL Travel (spaudžiami) M-Lock (veržiami) M-Lock veržiami)
  Galvutė  
MH494-BH MH494-BH MVH400AH