Prekių katalogas

Manfrotto Befree Advanced Alpha

2018-03-23

Naujasis kelioninis trikojis  Befree Advanced Alpha pristatytas kaip pirmasis "Vitec Imaging Solutions" ir "Sony" bendradarbiavimo vaisius. Tai vienas iš daugelio naujų Vitec grupės produktų ir sprendimų skirtų Sony α kameroms.

Manfrotto Befree Advanced Alpha pažymi nauja, Manfrotto 200PL-PRO kameros tvirtinimo plokštelės versija, specialiai sukurta Sony α7 ir α9 fotoaparatams, Plokštelės konstrukcija suteikia puikų kameros sukibimą ir leidžia kurti neprilygstamai ryškius vaizdus net įmantriausiose pozicijose. Ši speciali versija taip pat praturtinta išskirtine grafika ant trikojo kojų, atitinkančia Sony kamerų dizainą ir spalvas.


Manfrotto Befree Advanced Alpha yra geriausias kelioninis trikojis aistringiems fotografams, kurie siekia maksimalaus darbo našumo, bet nenori arba negali neštis didelį stovą. Šis lengvas trikojis yra optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto naudojimo ir veikimo derinys. Jis sukurtas su unikaliu tikslu - suteikti žmonėms galimybę išreikšti savo prigimtį, naudojant aukštos kokybės sisteminius ir veidrodinius fotoaparatus, pasitikint profesionalių sprendimų palaikymu, turtingu naujomis ir įdomiomis funkcijomis.

Vėliau bus išleisti papildomi produktai, skirti praturtinti "Vitec Imaging Solutions" ir "Sony" bendradarbiavimą, įskaitant naujus "Manfrotto" ir "Gitzo" stovus, plokšteles, foto ir video galvutes, skirtas specialistams, kurie reikalauja aukščiausios kokybės ir našumo.