Prekių katalogas

Manfrotto Camera Cage

2018-02-20

Fotografijos, video įrangos ir aksesuarų pramonės lyderė "Manfrotto", bei jos "Vitec Group" dukterinė įmonė "Wooden Camera", sukūrė seriją naujoviškų fotoaparatinių rėmų, skirtų prie kameros jungti įvairiausius priedus. Rėmai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, ypatingą dėmesį skiriant ergonomikai ir detalėms, tinka sisteminėms ir veidrodinės kameroms.

Šio bendradarbiavimo vaisius, naujoviški video įrangos sprendimai - mažas, vidutinio dydžio ir didelis priedų rėmai bei bazė su plokštele. Naujieji rėmeliai išsiskiria iš kitų rinkoje esančių rėmų tvirtu, labai gerai sukonstruotu, minimalistiniu dizainu. Manfrotto kamerų rėmai yra unikalūs rinkoje, nes suteikia lengvą prieigą prie fotoaparato rankenos. Be to, fotoaparato bateriją galima išimti neatjungiant kameros nuo rėmo. Unikali "Manfrotto" fotoaparato rėmų modulinė konstrukcija leidžia vartotojams tą patį rėmą naudoti su daugybę sisteminių ir DSLR kamerų modelių, o kitų gamintojų rėmai skirti tik vienam modeliui.

Nauji "Manfrotto" rėmai turi priedų montavimo taškus viršuje ir šone, paliekant visas svarbias valdymo funkcijas, esančias dešinėje prie rankenos ir kairėje - lengvai matomas ir pasiekiamas. Rėmai taip pat turi paverčiamą viršutinę rankeną, kuri gali būti atsukta į objekyvo pusę arba virsti šonine rankena. Rankenos laikiklis turi blykstės lizdą (šaltąjį padą) ir 15 mm vamzdžio spaustuką, skirtą "Wooden Camera" UVF rinkinių montavimui.

Video kūrėjai gali pasikliauti šiais tvirtais kamerų rėmais ir saugiai naudoti savo įrangą net dinamiškiausioms užduotims atlikti. Rėmai turi ¼" jungtis daugybei priedų tvirtinti, taip pat unikalią Manfrotto 3/8 jungtį, skirtą fiksuoti tvirtinamas kameras ir išvengti nepageidaujamos rotacijos. Be to, rėmuose yra HDMI kabelių spaustuvas, kuris apsaugo video kabelius ir neleidžia jiems lūžti. Mažas ir vidutinis kamerų rėmai turi integruotą objektyvo adapterį, kuris palaiko "Wooden Camera" ir "Metabones" adapterius. Didelė kameros rėmo versija turi reguliuojamus strypo spaustukus, kad  15 mm bėgelius galima būtų  išdėstyti tinkamu atstumu iki objektyvo centro.

Asortimente taip pat yra plokštelės adapteris MVCCBP su reguliuojamu pagrindu 15 mm lengvasvoriams strypams (bėgiams, Rig) tvirtinti. Jis užtikrina tinkamą atstumą tarp bėgelių ir objektyvo, kai naidojami mažas ir vidutinis kamerų rėmai.