Lykos 2.0

2019-04-12Naujieji Manfrotto Lykos 2.0 Daylight ir Lykos 2.0 Bicolor viršija pramonėje taikomus našumo standartus pažangia šviesos diodų paviršiaus montavimo technologija su integruotu lęšiu, kuri optimizuoja šviestuvo optinį efektyvumą ir užtikrina, kad spalvų atkūrimas atitiktų natūralią šviesą. Šie itin kompaktiški LED šviestuvai patenkins visus reikliausių profesionalių vaizdo operatorių ir fotografų, kuriems apšvietimas yra meno forma, poreikius. Naujieji Lykos 2.0 LED šviestuvai gali būti saugiai naudojami lauke, nes jie yra atsparūs vandeniui. Jie suprojektuoti taip, kad palengvintų kūrybinį procesą užtikrinant išskirtinį, ilgalaikį įrangos naudojimą. Nepriekaištingą šviesos nustatymą galima lengvai pasiekti naudojant įvairiausius prietaiso valdymo būdus pvz., galią ir spalvinę temperatūrą, galima parinkti pasukant intuityvius valdiklius ant šviestuvo arba specialioje programėlėje iOS arba Android išmaniaisiais įrengniais, arba naudojant intuityvų LCD skydelį, esantį šviestuvų gale. Naujieji Lykos 2.0 LED gali būti maitinami dvejomis Sony L-Type arba Canon LP-E6 baterijomis arba standartiniu kintamosios srovės kabeliu.

Lykos 2.0  Daylight šviesos diodai teikia 5600K spalvinės temperatūros šviesą ir puikiai tinka odos atspalvius pašaldyti, taip pat fotografavimui ar vaizdo įrašymui studijoje. Kita vertus, Lykos 2.0 Bicolor turi baltesnius, šiltesnius diodus, kurie odai idealiai suteikia papildomą šilumą. Šis modelis taip pat puikiai tinka lauko interviu, mados ar gatvės stiliaus vaizdams ir vaizdo medžiagai kurti.

Naujieji Lykos 2.0 Daylight ir 2.0 Bicolor korpuse turi blykstės lizdus, kuriais galite sujungti iki 4 šviestuvų ir sukurti visą LED sistemą profesionalioms studijoms arba didesniems ir labiau struktūrizuotiems objektams. Šviestuvus galite valdyti vienu metu programėlės pagalba. Be to, blykstės lizdai gali būti naudojami prijungti mikrofoną ar kitus reikiamus priedus.

Daylight versija skleidžia 1600lux šviesą 1m atstumu, o „Bicolor 1500lux 1m atstumu. Abiejuose modeliuose yra sumontuoti šviesos diodai, užtikrinantys didesnį energijos vartojimo efektyvumą, stabilesnį spalvos perdavimą, šviesą be mirgėjimo (flicker-free) ir geresnį darbo laiką. Prietaisų galinėje dalyje esantis LED valdymo skydelis leidžia lengvai kontroliuoti šviesos galią ir akumuliatoriaus būklę.

Manfrotto Lykos 2.0 LED žibintai yra suderinami su Manfrotto Softbox šviesdėžėmis ir yra aprūpinti profesionaliais gelio filtrais arba difuzoriais, kurie padeda sukurti norimą spalvinę temperatūrą. Itin kompaktiško šviestuvų dydžio dėka, juos lengva valdyti, nešti ir laikyti bet kuriame foto krepšyje.