Prekių katalogas

Manfrotto Noreg

2018-05-06


Stilinga Noreg šeima jungia savyje minimalistines formas bei premium klasės tekstūras, pabrėžiančias esminę Skandinaviško dizaino savybę: daugiafunkcionalumą.  Noreg krepšiai pasiruošę lydėti keliautojus į pačius nuostabiausius foto žygius sukurti taip, kad visuomet galėtumete kartu su savimi turėti būtiniausius priedus bei įrangą.

Naujoji Manfrotto Noreg kuprinė MB OL-BP-30 yra ne tik ypač universalus krepšys, jos modulinė sistema turi dvi nuimamas dalis (foto krepšį ir kompiuterio dėklą), kurios gali būti naudojamos atskirai. Kai nebenaudosite savo įrangos paprasčiausiai išimkite vidinį kameros krepšį, atsekite vidinius užtrauktukus, suskleiskite skyriaus atvartą ir turėsite praktišką kasdieniam naudojimui skirtą krepšį. Kai jums reikės tik jūsų įrangos, tiesiog persimeskite vidinį dėklą per petį kaip bet kurį foto krepšį. Norint užtikrinti maksimalų saugumą Noreg Backpack 30 kuprinė turi Manfrotto apsaugos sistema paremtą fotoskyrių, kuris apsaugo jūsų įrangą.

Manfrotto Noreg žiniakrepšis  MB OL-M-30 yra puikus, nuostabiai prisitaikantis kompanionas jūsų foto žygiams. Šis universalus žiniakrepšis taip pat turi inovatyvią modulinę 2 talių sistemą, kurios dalys gali būti naudojamos ir atskirai. Vidinis kameros krepšys gali būti lengvai išimtas ir naudojamas kaip atskiras krepšys. Ne vieną užtrauktuką turinti priekinė kišenė pasižymi funcionalumu, pvz.: joje telpa piniginė, telefonas, yra netgi po skyrelį vandens buteliams abiejose krepšio pusėse. Tiek Noreg  kuprinė, tiek krepys gali sutalpinti premium klasės sisteminę kamerą su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu bei dviem papildomais objektyvais, atsižvelgiant į jų dydį (arba vieną 70-200 mm f/4 lęšį). Juose tai pat telpa DJI Mavic Pro kartu su priedais. Nešiojamojo kompiuterio skyrius, esantis krepšių galuose didesniam saugumui, gali būti nuiimtas ir naudojamas kaip atskiras kompiuterio dėklas. Abiejuose modeliuose telpa 15” colių nešiojamasis kompiuteris bei 9,7” colių planšetė bei trikojo laikiklį priekyje, tam jog visuomet galėtumėte turėti savo kelioninį trikojį po ranka.Savo stilingai lakonišku dizainu, naujoji Manfrotto Noreg šeima gali tapti puikiu jūsų nuotykiuose  kompanjonu. Jų išorinis audinys yra atsparus vandeniui bei sukurtas taip, kad galėtų ištverti net itin blogas oro salygas. Visos medžiagos ir detalės yra  atrinktos labai atsakingai. Kamufliažinės tekstūros ir kryžminis dirželių dizainas paverčia jas išskirtinėmis, ir sukuria naują urbanistinį stilių. Kad ir kokią įrangą nusprestumėte pasiimti kartu su savimi Noreg krepšiai kuo puokiausiai tiks jai transportuoti.