Prekių katalogas

Mikrofonas Rode VideoMic Go II

 • Mikrofonas Rode VideoMic Go II

  Kodas: 22160
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Jautrumo poliariškumas
  Superkardioidė
  Dažnio atsakas
  20Hz - 20kHz
  Jautrumas
  -31dBV(28.78mV @ 94dB SPL) ± 1dB @ 1kHz
  Didžiausias garso slėgio lygis
  110dB SPL
  Ekvivalentinis triukšmo lygis
  79 dBA
  Išėjimo varža
  2K2Ω
  Jungtys
  3.5 mm TRS, USB-C
  Maitinimas
  Maitinasi nuo prijungto įrenginio
  Matmenys
  120 x 21.6 x 21.6 mm
  Svoris
  89 g
 • Rode VideoMic GO II sukurtas taip, kad galėtumėte neįtikėtinai lengvai įrašyti garsą. Jis itin lengvas ir kompaktiškas mikrofonas, su galingomis funkcijomis, kurias paprasta naudoti. Jis puikiai tinka kuriant turinį fotoaparatu, išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar stacionariu kompiuteriu.

  VideoMic GO II pasižymi ta pačia žiedinio vamzdelio technologija, kaip ir VideoMic NTG ir NTG5 mikrofonai. Jis suteikia sodrų, visavertį garsą, kuris puikiai tinka įvairioms įrašymo programoms. VideoMic GO II naudoja superkardioidinį poliarinį modelį, kad sufokusuotų priešais esantį garsą, tuo pačiu sumažinant kitus garsus iš šonų ir galo. Žemo triukšmo elektronika ir jautrus kondensatoriaus elementas užtikrina išsamesnį garsą nei įprastai fotoaparatuose ir nešiojamuose įrašymo įrenginiuose esantys mikrofonai.  VideoMic GO II turi tvirtą Rycote Lyre pakabos tipo amortizatorių, skirtą tvirtinti prie fotoaparato ar strėlės stulpo. Tai supaprastina mikrofono nustatymą ir slopina fotoaparato vibracijų perdavimą. Amortizatoriaus slankiojančių bėgelių sistema leidžia perkelti mikrofono padėtį į priekį arba atgal. Vos 89 gramus sveriantis VideoMic GO II yra pakankamai kompaktiškas ir lengvas, kad galėtumėte pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

  VideoMic GO II neturi sudėtingų valdiklių ar jungiklių ir jam nereikia baterijų, todėl galite pradėti dirbti per kelias sekundes. Prijungę VideoMic GO II prie kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio per USB, galite VideoMic GO II naudoti kaip skaitmeninį USB mikrofoną ir tiesiogiai įrašyti garsą į mėgstamą programinę įrangą. Jo integruotas analoginio-skaitmeninio keitiklis veikia 24 bitų / 48 kHz dažniu, kad užtikrintų pilnos raiškos nesuspaustą garso kokybę. Naudokite jį kaip darbalaukio USB mikrofoną transliacijai, žaidimams ir tiesioginei transliacijai arba vaizdo skambučiams. Kai naudojate VideoMic GO II kaip USB mikrofoną, prijungę ausines prie 3,5 mm išvesties galite patogiai stebėti Įrašomą garsą.

  VideoMic GO II  tiekiamas su nuimamu 3,5 mm TRS laidu, skirtu greitai prijungti fotoaparatą. Kabelis yra sujungtas dviguba mono konfigūracija, todėl mikrofono signalas bus siunčiamas vienodai į abu fotoaparato arba nešiojamojo įrašymo įrenginio įvesties kanalus. VideoMic GO II yra oficialiai sertifikuotas MFi, todėl jis visiškai suderinamas su „Lightning“ turinčiais „iOS“ įrenginiais, įskaitant „iPhone“, „iPad“ ir „iPod“. Prijunkite „VideoMic GO II“ prie „iPhone“, „iPad“ arba „iPod“ per USB naudodami Rode SC15 USB Type-C į Lightning priedų laidą (galima įsigyti atskirai).
   

 • Alternatyvios prekės

  Mikrofonas Boya BY-BM3030
  Kodas: BY-BM3030
  6900
  18900