NG Australia

2017-11-22

National Geographic Australia krepšių stilius yra įkvėptas Ochra nudažytų, raudonų Australijos dykrų smėlynų ir dirvožemiu bei akinančios mėlynos jūros, juosiančios nuostabias, kvapą gniaužiančias žemyno pakrantes. Krepšių vidinis audinys išmargintas eukalipto lapų raštais. Patvarus, meistriškai sukonstruotas krepšių vidaus dizainas sukurtas naudojant garsią Manfrotto apsaugos sistemą. Šie stilingi, klasikinės išvaizdos krepšiai suteiks maksimalią keliaujančių fotografų įrangos apsaugą.
 
Patraukli visos kolekcijos išvaizda ir puikus krepšių funkcionalumas sukurti naudojant aukščiausios kokybės odą, audinius bei stilistinius elementus, atspindinčius Australijos gamtos grožį. Minkštos vidaus pertvaros, meistriškai sukonstruotos apsaugoti fotoaparatus ir kitus elektroninius prietaisus kiekvieno krepšio viduje sukuria saugią erdvę. Reguliuojamų Velcro dirželių ant skirtukų dėka, ši erdvė gali būti įvairiais būdais pertvarkoma ir pritaikoma jūsų poreikiams. National Geographic Australia kolekciją sudaro penki skirtingi krepšių modeliai, atitiksiantys įvairiausiose fotografijos kryptyse naudojamą įrangą.
 

 
NG AU5350, tai nugarinės prieigos kuprinė, talpinanti DSLR fotoaparatą su prijungtu 70-200 mm, F2.8 objektyvu, penkis papildomus lęšius ir priedus. Ji taip pat tinka Premium klasės sisteminiams fotoaparatams su papildomais objektyvais. Fotoaparato skyriaus užtrauktukas slepiasi nugarinėje pusėje arti kūno ir saugo viduje pritvirtintą vertingą įrangą. Papildoma šoninė prieiga leidžia vartotojams greitai pasiekti fotoaparatą ir niekada nepraleisti galimybės užfiksuoti gerą kadrą. Šis krepšys taip pat gali būti paverčiamas tradicine kuprine, visiškai pašalinus vidaus skyrelių sistemą. Kuprinė turi skyrių 15 colių nešiojamam kompiuteriui, išorinį trikojo laikiklį bei papildomas vidines ir išorines kišenes priedams.
 

Nauja ir įdomi, viskas viename, kuprinė NG AU5310 yra pirmasis rinkoje tokio tipo krepšys, kurį galima dėvėti kaip kuprinę ir kaip krepšį per petį. Nuėmus krepšio peties diržą ir atsegus krepšio nugarėlę ištraukiamos petnešos paverčia krepšį į kuprinę. Vidinis paminkštintas skyrius puikiai tinka vidutinio dydžio DSLR fotoaparatui su prijungtu 70-200 mm objektyvu, taip pat iki trijų papildomų objektyvų. Lanksčių, išimamų skirtukų dėka, šiame krepšye galite sudėti įvairiausios komponuotės įrangą. Kuprinėje taip pat yra specialus paminkštintas skyrelis 13 colių nešiojamam kompiuteriui, trikojo laikiklis ir trys išorinės užsegamos kišenės papildomiems įrangos elementams sudėti. 
 
NG Australia krepšiai gali būti pritaikomi beveik visoms progoms. Su jais galite eiti į darbą, į žygį, naudoti pasivaikščiojimams mieste ar elegantiškuose kokteilių vakarėliuose. Vidutinio dydžio versijoje sutalpinsite vidutinio dydžio DSLR su uždėtais dviem 24-70 mm ir 70-200 mm objektyvais, taip pat vieną arba du papildomus objektyvus. Krepšys taip pat turi paminkštintą skyrių 11" nešiojamam kompiuteriui. Mažajame krepšyje puikiai tilps sisteminis fotoaparatas su 24-70 mm dydžio sumontuotu objektyvu, taip pat du papildomus objektyvus. Jame yra pamikštintas skyrius planšetei. Vidaus ir išorės kišenės krepšiuose turi užtrauktukus, užtikrinančius kad iš kišenių niekas neiškris. Reguliuojamas diržas per petį ir paminkštinta diržo petneša suteikia papildomą dėvėjimo komfortą.
 
Krepšyje NG2250 sutalpinsite kompaktinį sisteminį fotoaparatą su standartiniu objektyvu ir papildomą tele objektyvą. Jis gali naudojamas kaip tradicinis dėklas per petį arba persegus diržą kaip juosmens krepšys. Priekinėje užsegamoje kišenėje galite susidėti smulkius daiktus.