Olympus M.Zuiko Digital ED 12-100mm 1:4.0 IS Pro

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: V314080BW000
  119900
  129900 Sutaupykite 10000
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis / Zoom
  Standartinis / Zoom
  Tele / Zoom
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  12 - 100 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F4.0 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  17 / 11
  Matymo kampas
  84° - 12°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.15 m
  Filtro diametras
  72 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  77.5 / 116.5 mm
  Svoris
  561 g
  Komplektacija
  Objektyvas, objektyvo dangtelis, galinis objektyvo dangtelis, objektyvo gaubtas LH‑76B, garantinė kortelė, naudojimo instrukcija

 • Iki šio momento norint kokybiškai padengti įspūdingą 12-100mm (35mm ekvivalentu: 24-200mm) židinio nuotolį reikėjo bent dviejų objektyvų. Dabar fotografai nebeturi apsunkinti savęs nereikalinga įranga ir tuo pačiu gali džiaugtis profesionaliais rezultatais. Šis universalumo lygis kartu atitinka ir kitas Mikro 4/3 sistemos savybes, tokias kaip kompaktiškumas ir lengvumas, o taip pat ir M.ZUIKO Pro serijos gaminių savybes; atsparumą dulkėms, purslams bei šalčiui. Tokių savybių objektyvas yra idealus Olympus OM-D sistemos papildymas, skirtas aukščiausios klasės kelionių fotografijai. Tai objektyvas kuris visada bus su jumis ir visada bus pasirengęs įamžinti įspūdingas akimirkas.

   
  Šiuo naujausiu objektyvu darytos nuotraukos gali tapti netikėtu įkvėpimu daugeliui fotografų. Šalia pastovios, kokybę užtikrinančios 1:4.0 diafragmos, jūs gaunate net iki 6.5 EV žingsnių kompensaciją, kurią užtikrina 5 ašių Sync IS sistema, galingiausia šiai dienai stabilizavimo sistema rinkoje. Z Nano padengimo dėka žymiai sumažinta atspindžių tikimybė. Itin greita ir tiksli autofokusavimo sistema leis tiksliai ir aštriai užfiksuoti statiškus ar judančius objektus. Fotografai taip pat įvertins ir programuojamą L-Fn mygtuką, kurį naudotojai gali priskirti kokiai nors dažniausiai naudojamai funkcijai įjungti, taip pat ir fokuso movą, kuri įgalina greitą ir paprastą perjungimą į rankinį fokusavimą kai situacija to reikalauja.