Olympus M.Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 Pro

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: V311080BW000
  129900
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Standartinis
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  25 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.2 / F16
  Diafragmos lapeliai
  9 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  19 / 14
  Matymo kampas
  47°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.3 m
  Filtro diametras
  62 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  70 mm / 87 mm
  Svoris
  410 g
  Komplektacija
  Objektyvas, objektyvo dangtelis, galinis objektyvo dangtelis LR-2, objektyvo gaubtas LH-66B, garantinė kortelė, naudojimo instrukcija
 •  

  Olympus M.Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 Pro objektyvas išplečia optinių technologijų ribas, atverdamas naujus greičio ir kokybės standartus. Naujausios optinės technologijos užtikrina aukščiausios kokybės vaizdą nuo vieno kadro krašto iki kito. Ypatingai šviesi 1:1.2 diafragma, leidžia objektyvui profesionaliai dirbti netgi ypatingai sudėtingomis fotografavimo sąlygomis. Dar daugiau – pažangi Z Nano danga sumažina parazitinių šešėlių ir atspindžių atsiradimą, todėl vaizdas yra tobulai ryškus ir aštrus.

   
  Projektavimo procese ypatingas dėmesys buvo skiriamas šio 1:1.2 diafragmos, objektyvo fono suliejimo piešiniui, vadinamajam "bokeh", estetinei jo kokybei. Devynių lapelių diafragmos ir unikalių optinių technologijų rezultatas - natūraliai gražus nesufokusuotas vaizdas kadro lauke.
   
  Dažnai jūs gaunate vienintelį šansą užfiksuoti unikalų kadrą. Štai kodėl fotografai turi visiškai pasikliauti savo įranga, kuri privalo būti visada pasirengusi. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvo autofokusas yra ypatingai greitas ir užtikrintai įamžins fotografuojamą subjektą, visai nesvarbu ar fotografuosite pavienio kadro režimu ar serijomis. Tai įgalina išskirtinė objektyvo konstrukcija: iš 19 optinių elementų, fokusavimo metu juda tik vienas, taip suteikdamas itin didelį fokusavimo greitį.
   
  M.Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 Pro leidžia jums fotografuoti tada, kai kiti pakuojasi daiktus ir keliauja namo. Objektyvas pasižymi atsparumu dulkėms, purslams ir šalčiui – kaip ir bet kuris kitas M.ZUIKO Pro serijos objektyvas. Patvarios, metalinės konstrukcijos objektyvas pasižymi maksimaliu 0.11x (35mm ekvivalentu 0.22x) didinimu ir sveria 410g. Sukurtas patenkinti profesionalių fotografų aukštos raiškos ir kokybės, bei išskirtinio "bokeh" poreikius, ypatingai šviesus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvas tiks visiems.