Prekių katalogas

Objektyvas Sony FE 50mm F2.5 G

 • Objektyvas Sony FE 50mm F2.5 G

  Kodas: SEL50F25G
  615 
  647  Sutaupykite 32 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartinis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  50 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.5 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  9 / 9
  Matymo kampas
  47°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.35m (AF), 0.31m (MF)
  Filtro diametras
  49 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  68 x 45 mm
  Svoris
  174 g
  Komplektacija
  Objektyvas Gaubtas (modelis): ALC-SH166 Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F49S Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM
 • Šis standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas Sony FE 50 mm F2.5 G pasižymi G serijos objektyvo aukštos kokybės vaizdu ir gražiu „bokeh“ efektu – visa tai telpa kompaktiškoje aukštos kokybės konstrukcijoje, kurią patogu valdyti. Tai tobulas objektyvas neformaliems portretams fiksuoti. Greitas, tikslus ir tylus AF tobulai tinka tiek fotografuoti, tiek filmuoti – jis neleis praleisti tų svarbiausių akimirkų. 

  Mechaninė konstrukcija leidžia maksimaliai išnaudoti pažangią optiką, kurią sudaro du efektyviai išdėstyti asferiniai objektyvo elementai ir trumpas flanšo fokalinis nuotolis, kuriuo pasižymi beveidrožiai fotoaparatai, todėl objektyvas mažas ir lengvas – tik 174 g (6,2 unc.). Jis puikiai tinka fiksuoti neformalius portretus ar nuotraukas lauke arba filmuoti su gimbalu. Kompaktiška konstrukcija tinka tiek viso kadro, tiek APS-C korpusams. 

  Aukštos kokybės vaizdą užtikrina pažangi optinė konstrukcija, kurioje naudojami du asferiniai elementai ir vienas ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementas, atkuriantys didelę raišką ir sumažinantys chromatinę aberaciją visose vaizdo srityse. Asferiniai elementai kompensuoja įvairias aberacijas, todėl visa vaizdo sritis atkuriama didele raiška, netgi naudojant plačiausią diafragmą su mažu lauko gyliu. ED stiklo elementas sumažina chromatinę aberaciją ir efektyviai sumažina spalvinį iškraipymą, kuris labiau tikėtinas vaizdo pakraščiuose. 

  Du linijiniai varikliai užtikrina greitą ir tikslų automatinį fokusavimą ir labai efektyvų sekimą, padidinantį fotoaparato korpuso efektyvumą, kad būtų galima užfiksuoti staigias akimirkas gatvės kadruose, išraiškos pokyčius portretuose ir panašiai. Greitas, tikslus ir tylus automatinis fokusavimas su itin efektyviu sekimu idealiai tinka filmuoti ir fotografuoti. 

  Nepaisant savo kompaktiškumo, objektyvas turi fokusavimo užlaikymo mygtuką, fokusavimo režimo jungiklį, diafragmos žiedą, diafragmos spragtelėjimo jungiklį ir linijinio atsako MF, todėl objektyvą lengva valdyti ir patogu fiksuoti. Dėl tvirtos ir patvarios metalinės (aliumininės) objektyvo korpuso išorės apdailos ir gaubto padidinamas patikimumas. Konstrukcija atspari dulkėms, drėgmei2: patikimumas naudojant lauke sudėtingomis sąlygomis. 
   

 • Alternatyvios prekės

  SAMYANG AF 50MM F1.4 FE II
  Kodas: SA50 AF14FE
  59780
  659  Sutaupykite 6120
  Sony Planar T* FE 50mm F1.4 ZA
  Kodas: SEL50F14Z.SYX
  1590 
  Sony FE 50 mm F1.8
  Kodas: SEL50F18F.SYX
  208 
  218  Sutaupykite 10