Prekių katalogas

Sony Vario-Tessar T E 16-70 mm F4 ZA OSS

 • Sony Vario-Tessar T E 16-70 mm F4 ZA OSS

  Kodas: SE1670 40OSS
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis / Zoom, Standartinis / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  16 - 70 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F4.0 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  12 / 16
  Matymo kampas
  83–23°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.35 m
  Filtro diametras
  55 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  66.6 mm / 75.0 mm
  Svoris
  308 g
 • Lengvame vidutinio priartinimo diapazono objektyve Zeiss Vario-Tessar T E 16–70 mm F4 ZA OSS puikiai dera Zeiss optinė įranga ir fiksuota F4 diafragma, todėl puikios savybės išlaikomos per visą priartinimo diapazoną. Sklandžiai ir tyliai veikiantis linijinis variklis bei spartus AF šį objektyvą paverčia puikiu kompanionu filmuojant, fotografuojant įvairiomis aplinkybėmis. Integruotas optinio „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo mechanizmas.

   
  Keturi asferiniai elementai, įskaitant vieną AA elementą, ir vienas ED stiklo elementas užtikrins jaudinančius vaizdus. Linijinis variklis veikia sklandžiai ir tyliai, todėl puikiai tiks ir filmavimui, ir fotografavimui. T* danga dar labiau išplečia galimybes, nes efektyviai pašalina atspindžius, o nuotraukos tampa ryškios ir natūraliai kontrastingos. Pastovi didžiausia F4 diafragma per visą priartinimo diapazoną padeda išlaikyti vienodus ekspozicijos nustatymus esant bet kokiam židinio nuotoliui ir geresnę kokybę esant silpnam apšvietimui. Priartinant vaizdą jums nereikia rūpintis dėl su diafragma susijusios ekspozicijos, todėl visą dėmesį galima skirti vaizdui, o ne techninėms detalėms. Zeiss T* danga yra svarbus veiksnys efektyviai naikinant nepageidaujamus atspindžius, galinčius sumažinti bendrąją nuotraukų kokybę. Sumažinus atspindžius ir šešėlius, išgaunamos geresnės spalvos ir kontrastiškumas – tai suteikia vaizdui trimatį pojūtį.
  Integruotasis optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja kameros sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti. Ryškius, aiškius vaizdus naktį ar patalpose esant prastam apšvietimui galite užfiksuoti nedidindami ISO jautrumo ir nesijaudindami dėl triukšmų.
 • Alternatyvios prekės

  Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
  Kodas: SEL18135.SYX
  52900