Tamron SP 85mm F/1.8 DI VC USD

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 105658
  76900
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Tele
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  60 mėn
  Židinio nuotolis
  85 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.8 / F16
  Diafragmos lapeliai
  9 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  9 / 13
  Matymo kampas
  28°33'
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.80 m
  Filtro diametras
  67 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  84.8 / 91.3 mm
  Svoris
  0.7 kg

 • Šviesus, fiksuoto židinio objektyvas Tamron SP 85 mm f/1.8 Di VC USD, skirtas pilno formato (35mm) veidrodinėms Nikon, Canon ir Sony (su tam tikrom išlygom) kameroms. Objektyvas priklauso naujai Tamron SP serijai, orientuotai į profesionalių  fotoaparatų segmentą. SP serija išsiskiria visiškai nauja išvaizda, konstuktyvu ir lengvai susidoros su šiandieniniais pilno formato jutikliais, turinčiais iki 50 mln. vaizdo taškų.
   
  Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD konstrukcija susideda iš 13 elementų 9 grupėse. Jis taip pat turi asferinius lęšius iš formuoto stiklo ir žemos dispersijos elementą LD (mažos sklaidos). Diafragma sudaryta iš devynių užapvalintų lapelių.
   
  Objektyvas turi specialią dangą (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) ir BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) užtikrinančias aukštą šviesos pralaidumą ir gerus rezultatus esant ryškiai šviesai. Išoriniai objektyvo lęšiai padengti hidrofobine danga, palengvinančia objektyvų valymą.
   
  Gamintojas pabrėžia itin mažą objektyvo minimalų fokusavimo nuotolį. Jis fokusuoja 29 cm atstumu (geriausias savo klasėje), suteikiančiu 1:3.4 didinimą, Objektyvaas turi atsparię dulkėms ir drėgmei konstrukciją. Optinio vaizdo stabilizavimo mechanizmo veiksmingumas - 3.5 EV.