Prekių katalogas

Zeiss Loxia 2/35

 • Zeiss Loxia 2/35

  Kodas: 102674
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis, Standartinis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  35 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.0 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  9 / 6
  Matymo kampas
  63°
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.30 m
  Filtro diametras
  52 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  66.0 mm / 62.1 mm
  Svoris
  340 g
  Komplektacija
  Objektyvas, objektyvo dangtelis, gaubtelis, galinis objektyvo dangtelis, garantinė kortelė, naudojimo instrukcija

 • Loxia objektyvų šeima specialiai sukūrta skaitmeniniams pilnaformačiams E jungties sisteminiams fotoaparatais. Loxia lęšiai elektronine sąsaja perduoda objektyvo (EXIF) duomenis, taip pat atpažįsta fsufokusuotiokusavimo judėjimą ir, jei reikia, aktyvina vaizdo didinimo funkciją. Be to, Loxia lęšiai leidžia tiksliai sufokusuoti rankiniu būdu ir mechaniškai nustatyti diafragmą. Šis tradicinis darbo būdas atskleis asmeninį jūsų fotografavimo stilių ir atvers netikėtas naujas kūrybines galimybes kurti vaizdą, peržengiant visą proceso automatizavimą.
   
  Loxia objektyvai tyčia sukurti su rankiniu fokusavimu. Tokia objektyvo konstrukcija yra itin kompaktiška, todėl jie puikiai tinka kelionėms ir reportažinei fotografijai. Tai svarbus privalumas tirbantiems šiose srityse fotografams, nes neatpažįstami iš karto, kaip profesionalai. Naudojant Loxia lęšius, jie gali fiksuoti tikroviškas gyvenimiškas iki situacijas, neatkreipiant į save dėmesio. Objektyvai turi mechaninį diafragmos žiedą, kuriame ambicingi filmų kūrėjai gali mechaninškai išjungti diafragmos padėčių fiksavimą ir mėgautis tolygiu ryškumo gylio valdymu.
   
  Kaip ir Biogon objektyvą, optinę Loxia 2/35 konstrukciją sudaro devyni elementai šešiose grupėse. Šis plataus kampo yra idealus gamtos, kraštovaizdžio ir architektūros fotografijai. Minimalaus Loxia 2/35 fokusavimo atstumas tėra 0.3 metro. Todėl galite fotografuoti neįprasta perspektyva iš arti.


   

 • Alternatyvios prekės