Prekių katalogas

Zeiss Loxia 2.8/21

 • Zeiss Loxia 2.8/21

  Kodas: ZL21 28
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

   Pagal pareikalavimą

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  21 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  11 / 9
  Matymo kampas
  91°
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.25 m
  Filtro diametras
  62 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  62.0 mm / 85.0 mm
  Svoris
  394 g
  Komplektacija
  Objektyvas, objektyvo dangtelis, gaubtelis, galinis objektyvo dangtelis, garantinė kortelė, naudojimo instrukcija

 • Naujausias ZEISS Loxia objektyvų šeimos narys - ZEISS Loxia 2.8/21. Tai itin plataus kampo objektyvas, sukurtas sisteminiams pilno kadro fotoaparatams su Sony E-jungtimi. Loxia 2.8/21 turi Distagon optinę konstrukciją, specialiai pritaikytą skaitmeniniams fotoaparatams. Naujasis objektyvas puikiai tinka filmavimui. Jis turi žiedą mechaniniam diafragmos nustatymui ir galimybę išjungti diafragmos žingsnių fiksavimą.
   
  Naujasis, kompaktiškos ir lengvos ZEISS Loxia lęšių šeimos narys, ZEISS Loxia 2.8/21 pasižymi patikimomis funkcijomis, kuriose suderinta tradicinė fotografija ir šiuolaikinės technologijos. Elektronine sąsaja perduodami objektyvo (EXIF) duomenys, taip pat fokusavimo judėjimas ir - jei reikia fotografui - aktyvinama vaizdo artinimo fotoaparate (rankinio fokusavimo pagalba) funkcija. Rimti fotografai, kurie nori visą fotografvimo procesą valdyti patys, tikslaus objektyvo rankinio fokusavimo ir mechaninio diafragmos nustatymo (diafragmos prioriteto režimu) dėka, turi daug galimybių plėtoti kadro komponuotę. Tokiu būdu, fotografai gali pasinaudoti visais, modernių kompaktiškų sisteminių fotoaparatų su elektroniniu vaizdo ieškikliu, siūlomomis galimybėmis.
   
  ZEISS Loxia 2.8/21 matymo kampas, viršijantis 91 laipsnį (įstrižainė) naudojant su pilno kadro fotoaparatais, puikiai tinka gamtos, kraštovaizdžio ir architektūros fotografijai. Be to, objektyvas sukuria natūraliai proporcingą piešinį su mažu minimaliu objekto fokusavimo atstumu vos 0.25 m. Zeiss Loxia 2.8/21 yra labai lengvas ir kompaktiškas, todėl jis yra puikus pasirinkimas kelionių ir gatvės (reportažinei) fotografijai.