Zeiss Milvus 1.4/25

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 109117
  239900
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  25 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.4 / F16
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  15 / 13
  Matymo kampas
  81°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.25 m
  Filtro diametras
  82 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  95.0 mm / 140.0 mm
  Svoris
  1.225 kg
 •  

  Objektyvas  Zeiss Milvus 1.4/25 idealus peizažams, architektūrai ar žurnalistikai. Net be trikojo nuotraukos bus ryškios ir neprilygstamo detalumo.

  Nauji rankinio fokusavimo lęšiai Milvus yra ZEISS atsakas į didėjančią šiuolaikinių fotoaparatų jutiklių raišką, kuri, savo ruožtu, reikalauja vis aukštesnės ir aukštesnės vaizdo kokybės. Todėl Milvus objektyvai idealiai tinka profesionaliam naudojimui naujausiais veidrodiniais fotoaparatais. Kitas svarbus objektyvų privalumas: didelis kontrasto perdavimas ir žemas nukrypusios šviesos (spalvinių iškraipymų) lygis, užtikrintys lešių atitiktį naujausiems vaizdo filmavimo standartams, tokiems kaip aukštas dinaminis diapazonas HDR (High Dynamic Range), 6k raiška ir daugiau. Tai operatoriams atveria plačias profesionalaus video ir kino kūrimo galimybes.


  Zeiss Milvus lęšių išvaizda, tai apdovanojimus pelniusių Zeiss Otus objektyvų dizaino tąsa. Šiuolaikiška konstrukcija užtikrina puikias objektyvo piešinio charakteristikas ir ergonomišką valdymą. Lengvai judantis fokusavimo žiedas leidžia greitai ir tiksliai nustatyti ryškumą. Tvirtas, vientisas metalinis objektyvo korpuso vamzdis garantuoja patikimą ir ilgametį lęšių naudojimą. Zeiss Milvus yra apsaugoti nuo dulkių ir vandens purslų. Tvirta, metalinė objektyvų danga yra neatskiriama bendro gaminių dizaino ir standartinė visų ZEISS Milvus lęšių ypatybė.

  Zeiss Milvus lęšiai palaiko visus svarbiausius DSLR fotoaparatų ekspozicijos režimus (pvz. diafragmos prioritetą, užrakto prioritetą, programinius režimus, taip pat rankinius ekspozicijos nustatymus). Zeiss Milvus objektyvai turi sąsają, kuri perduoda objektyvo duomenis į fotoaparatą (pvz. židinio nuotolis, nustatyta diafragma ir kt.) Ši informacija yra išsaugoma nuotraukos byloje, EXIF duomenyse.

  "Puikūs Zeiss Milvus lęšių vaizdo rezultatai prasto apšvietimo sąlygomis taip pat griežtai orientuoti į dabartinių ir būsimų aukštos kokybės skaitmeninių fotoaparatų reikalavimus", sako Casenave. Antirefleksinės ZEISS T*® dangos dėka šie lęšiai pasižymi harmoningu "bokeh", ir puikiu atspindžių mažinimu. Tolesnis objektyvų dangos optimizavimas sumažino šešėliavimą, ir tviskėjimą kritinėmis apšvietimo sąlygomis. Visų Zeiss Milvus lęšiių konstrukcjijoje yra plaukiojantis elementas, kuris skirtingo nuotolio nustatymuose kompensuoja aberacijas (iškraipymus). Tai pasiekiama keičiant ašinį atstumą tarp atskirų objektyvo elementų arba grupių. Atstumo tarp elementų reguliavimas yra sujungtas su nuotolio nustatymu taip, kad visuomet sukurtų teisingą korekciją.