Zeiss Milvus 1.4/35

 • Kodas: 108705
  199900
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Standartinis
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  35 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.4 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  14 / 11
  Matymo kampas
  65°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.30 m
  Filtro diametras
  72 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  85.0 mm / 144.0 mm
  Svoris
  1.174 kg
  _AKCIJA
  Susigrąžink 350€
 •  

  Vidutiniškai plataus kampo ir didelės diafragmos derinys, daro Zeiss Milvus 35 mm F/1.4 objektyvą tikrai universaliu, tinkančiu klasikinei gatvės fotografijai ir portretams. Kaip ir kiti Milvus šeimos nariai, šis objektyvas yra skirtas ir profesionaliam filmavimui.

  Tvirtas grožis

  Zeiss Milvus 35mm f/1.4 yra skirtas pilnam kadrui, Canon (ZE) ir Nikon (ZF.2) sistemoms. Tai yra jau dešimtasis Milvus objektyvas. Jo aptakus ir elegantiškas dizainas su matiniu juodo metalo korpusu ir mėlynu gumos žiedu prie tvirtinimo yra tokie patys kaip ir ankstesnių Milvus modelių. Paskutinė paminėta ypatybė yra dalis apsaugos nuo skirtingų oro sąlygų, kuri saugo objektyvo vidų nuo drėgmės ir dulkių prasiskverbimo.

  Objektyvas turi rankinį fokusavimą su labai jautriu fokusavimo žiedu, kuris leidžia tiksliai sufokusuoti vaizdą. Norint išnaudoti visas geriausias objektyvo savybes filmuojant, galima naudoti specialų fokusavimo priedą „Zeiss Lens Gears“ (papildomas priedas). Diafragmos žingsnių išjungimo galimybė leidžia laisvai valdyti diafragmą Nikon kamerose, tai labai gerų atsiliepimų sulaukusi funkciją, filmavimo mėgėjų tarpe.

  Ateities optika

  Optinė kokybė yra aukščiausio lygio, dėka naudojamų 5 specialaus stiklo lęšių, kurie praktiškai eliminuoja chromatines aberacijas ir asferinio lęšio naudojimas garantuoja didžiausią ryškumą visuose kraštuose, netgi prie atviros diafragmos. Optinė konstrukcija susideda iš 14 lęšių 11 grupių, o keletas elementų gali judėti viduje, kad suteiktų maksimaliai gerą ryškumą visose fokusavimo distancijose (tai yra taip vadinama „Plaukiojančių elementų“ konstrukcija). MOD yra 30 cm.

  Prie f/1.4 objektyvas suteikia švelnų bokeh efektą, kuris puikiai dera su portretais. Esant mažai diafragmai, objektyvas užtikriną aukštą raišką su šių dienų vaizdo jutikliais ir bus suderinamas su ateities jutikliais. Tai leidžia Zeiss Milvus f/1.4 objektyvui būti pasiruošusiam ateičiai. Puikus Zeiss T* padengimas efektyviai mažina atspindžius, užtikrindamas maksimalų kontrastą nuotraukose ir filmuojant netgi prie sudėtingo apšvietimo. Taip pat Zeiss suderino spalvų charakteristikas visuose 10-yje objektyvų. Filmų kūrėjai gali laisvai keisti objektyvus ir turėti vienodas spalvas.