Zeiss Milvus 2/50M

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 104863
  119800
  Į krepšelį 
  Objektyvo tipas
  Standartinis
  Makro
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  50 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.0 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  8 / 6
  Matymo kampas
  45°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.24 m
  Filtro diametras
  67mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  81.0 mm / 90.0 mm
  Svoris
  730 g
 •  
  Standartinis makro objektyvas Zeiss Milvus 2/50M turi aštuonis elementus šešiose grupėse ir pasižymi Zeiss Makro-Planar optine konstrukcija. Objektyvo stipriosios savybės, tai kvapą gniaužiantis detalumas fotografuojant iš arti ir portretinė fotografija. Visame fotografavimo diapazone pasiekiami puikūs rezultatai suteikia šiam makro objektyvui plačias panaudojimo galimybes. Naujos ZEISS T*® optinės dangos dėka, sumažėjo šešėliavimas, ir tviskėjimas kritinėmis apšvietimo sąlygomis.
   
  Nauji rankinio fokusavimo lęšiai Milvus yra ZEISS atsakas į didėjančią šiuolaikinių fotoaparatų jutiklių raišką, kuri, savo ruožtu, reikalauja vis aukštesnės ir aukštesnės vaizdo kokybės. Todėl Milvus objektyvai idealiai tinka profesionaliam naudojimui naujausiais veidrodiniais fotoaparatais. Kitas svarbus objektyvų privalumas: didelis kontrasto perdavimas ir žemas nukrypusios šviesos (spalvinių iškraipymų) lygis, užtikrintys lešių atitiktį naujausiems vaizdo filmavimo standartams, tokiems kaip aukštas dinaminis diapazonas HDR (High Dynamic Range), 6k raiška ir daugiau. Tai operatoriams atveria plačias profesionalaus video ir kino kūrimo galimybes.
   
  Zeiss Milvus lęšių išvaizda, tai apdovanojimus pelniusių Zeiss Otus objektyvų dizaino tąsa. Šiuolaikiška konstrukcija užtikrina puikias objektyvo piešinio charakteristikas ir ergonomišką valdymą. Lengvai judantis fokusavimo žiedas leidžia greitai ir tiksliai nustatyti ryškumą. Tvirtas, vientisas metalinis objektyvo korpuso vamzdis garantuoja patikimą ir ilgametį lęšių naudojimą. Zeiss Milvus yra apsaugoti nuo dulkių ir vandens purslų. Tvirta, metalinė objektyvų danga yra neatskiriama bendro gaminių dizaino ir standartinė visų ZEISS Milvus lęšių ypatybė.
   
  Zeiss Milvus lęšiai palaiko visus svarbiausius DSLR fotoaparatų ekspozicijos režimus (pvz. diafragmos prioritetą, užrakto prioritetą, programinius režimus, taip pat rankinius ekspozicijos nustatymus). Zeiss Milvus objektyvai turi sąsają, kuri perduoda objektyvo duomenis į fotoaparatą (pvz. židinio nuotolis, nustatyta diafragma ir kt.) Ši informacija yra išsaugoma nuotraukos byloje, EXIF duomenyse.
   
  "Puikūs Zeiss Milvus lęšių vaizdo rezultatai prasto apšvietimo sąlygomis taip pat griežtai orientuoti į dabartinių ir būsimų aukštos kokybės skaitmeninių fotoaparatų reikalavimus", sako Casenave. Antirefleksinės ZEISS T*® dangos dėka šie lęšiai pasižymi harmoningu "bokeh", ir puikiu atspindžių mažinimu. Tolesnis objektyvų dangos optimizavimas sumažino šešėliavimą, ir tviskėjimą kritinėmis apšvietimo sąlygomis. Visų Zeiss Milvus lęšiių konstrukcjijoje yra plaukiojantis elementas, kuris skirtingo nuotolio nustatymuose kompensuoja aberacijas (iškraipymus). Tai pasiekiama keičiant ašinį atstumą tarp atskirų objektyvo elementų arba grupių. Atstumo tarp elementų reguliavimas yra sujungtas su nuotolio nustatymu taip, kad visuomet sukurtų teisingą korekciją.
   
  Naujieji Zeiss Milvus lęšiai leidžia kurti aukštos kokybės filmus su minkštu, kinematografiniu "bokeh". "Pasižymėdami labai dideliu kontrasto perdavimų, objektyvai atitinka naujausius 6K video standartus ir demonstruoja vienodas spalvų charakteristikas", tęsia Casenave. Visi šeši ZEISS Milvus lęšiai turi išskirtinai ilgą fokusavimo žiedo sukimosi kampą tiksliam fokusavimui. Praktiškas, gumuotas fokusavimo žiedas pasižymi nepriekaištingu sukibimu ir suteikia optimalų valdymą. "De-click" funkcija ZF.2 (Nikon) jungties objektyvuose išjungia diafragmos padėčių fiksavimą. Todėl filmų kūrėjai gali laisvai ir sklandžiai reguliuoti diafragmą, ir pasiekti profesionalių rezultatų, net keičiantis apšvietimo sąlygoms.